• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
27 Mart 2021 Cumartesi 12:30 | Son Güncelleme:

Babası Erhan Önal'ı kaybeden Bige Önal, üvey abisi Patrick Mölzl ile neden görüşmediğini anlattı

Babası Erhan Önal'ı kaybeden Bige Önal, üvey abisi Patrick Mölzl ile neden görüşmediğini anlattı

Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Bige Önal babası Erhan Önal'ın vefatı ile büyük yıkım yaşarken cenazeden sonra ilk kez Nişantaşı'nda görüştü. Bige Önal, babasının ilk eşinden dünyaya gelen üvey abisi Patrick Mölzl ile neden görüşmediğini ilk kez açıkladı. Önal, 'Abimle 21 yaşında tanıştım. O yaştan sonra kardeş gibi olunmuyor' ifadelerini kullandı.

16 Mart'ta babası Erhan Önal'ın vefatı ile büyük üzüntü yaşayan Fox TV'de ekrana getirilen Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Bige Önal, toparlanmaya başladı. Babasının cenazesinni ardından ilk kez dışarı çıkan Bige Önal, Nişantaşı'nda görüntülendi.

Doktor randevusu için geldiğini ifade eden Önal, basın mensupları ile sohbet edip kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Keyifsiz hali yüzüne yansıyan güzel oyuncu babasının ilk evliliğinden dünyaya gelen üvey abisi Patrick Mölzl ile neden görüşmediğini açıkladı.

Bige Önal, "Çok konuşmak istemiyorum. Bugün doktora geldim arkadaşımla. Sağlığım iyi, daha iyi olacağım. Bugün affınızı rica ediyorum. Elimden geldiğince dikkat ediyorum sette de böyleyiz" dedi.

Üvey abisi hakkında da konuşan Önal, "Patrick ile yakın değiliz. Çünkü ben abimle 21 yaşımdayken tanıştım, o yaştan sonra abi kardeş gibi olunmuyor maalesef. Ama aramızda herhangi bir husumet yok. Tamamen birlikte büyümemekle alakalı bir durum. Abim Almanya'da yaşadığı için öyle pek abi-kardeş gibi olamadık" ifadelerini kullandı.

Snob Magazin'e konuşan Mölzl ise "Babamı kaybettiğim için çok üzgünüm. Ölüm haberini aldıktan sonra Türkiye'ye gelmek istedim ama Covid-19 test sonucumun çıkması 24 saat sürdü. Bu da cenaze törenini kaçırmam anlamına geldi. Maalesef Covid-19 salgını yüzünden Almanya'dan Türkiye'ye gelemedim. Uçuş izni verilmedi" demişti.

<h3>TÜRKİYE DEAŞ İLE MÜCADELE KAPSAMINDA BAŞİKA'DA</h3><p>Başika'daki Türk Üssü'ne en son yapılan sa

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de