• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
28 Eylül 2021 Salı 22:31 | Son Güncelleme:

Baba Parası konusu ne? Baba Parası filmi oyuncuları kimler?

Baba Parası konusu ne" Baba Parası filmi oyuncuları kimler"

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerini paylaştığı Baba Parası filmi bu akşam Tv'de ilk kez olarak Atv ekranlarında saat 20:00'da ekrana gelecek. Selçuk Aydemir'in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Baba Parası, 1 Ocak 2020'de izleyiciyle buluşmuştu. Peki, Baba Parası konusu ne? Baba Parası filmi oyuncuları kimler? İşte tüm merak edilenler...

Baba Parası filmi bu akşam Tv'de ilk kez olarak Atv ekranlarında saat 20:00'da izleyicisinin karşısına çıkacak. Baba Parası konusu ne? Baba Parası filmi oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları tüm televizyon takipçileri tarafından merak konusu oldu. Selçuk Aydemir'in yönetmen koltuğunda oturduğu komedi türündeki film izleyicisine kahkaha tufanı yaşatacak.

BABA PARASI KONUSU NE?

Ülkenin en zengin insanının gayri meşru çocukları, babalarının ölümü üzerine büyük bir servete konar. Birbirinden farklı karaktere, kültüre, yaşam tarzına sahip olan kardeşler, kendilerine düşen payı almak için harekete geçtiklerinde beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Kardeşler, yasal varis olmalarına rağmen, mirasın tamamına sadece biri sahip olabilecektir; en kötü olanı. Babalarının mirasının bulunduğu kasanın şifresini bulan, tüm mirasın sahibi olacaktır. Şifre ancak ölen milyarder gibi açgözlü, düzenbaz, acımasız, zeki ve uçarı biri tarafından bulunabilecektir. Kasayı açmak için büyük bir yarışa girişen kardeşler, bu süreçte kendilerini beklenmedik durumların içinde bulur.

BABA PARASI FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Baba Parası filminin oyuncu kadrosunda; Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin ve Yağmur Tanrısevsin gibi isimler yer alıyor.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kültür ve  Turizm Bakanlığınca tarihi,  kültürel, mimari, ekonom

Beyoğlu dünya sahnesine çıkıyor

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi