• $7,5575
  • €8,9826
  • 473.93
  • 1111.96
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
06 Ağustos 2020 Perşembe 09:00 | Son Güncelleme:

Hekimoğlu dizisinin Emre'si kimdir? Aytaç Şaşmaz kaç yaşında, aslen nereli?

Hekimoğlu dizisinin Emre'si kimdir" Aytaç Şaşmaz kaç yaşında, aslen nereli"

Aytaç Şaşmaz Hekimoğlu dizisinde Emre Acar karakterine hayat veriyor. Aytaç Şaşmaz'ın kendisi gibi oyuncu olan ağabeyi İsmail Ege Şaşmaz sosyal medya üzerinden kardeşinin doğum gününü kutladı. Ünlü oyuncunun paylaşımı dakikalar içerisinde büyük beğeni toplarken, iki kardeşin de benzerlikleri de yeniden fark edildi.

Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Aytaç Şaşmaz'ın yeni yaşını sosyal medya hesabı üzerinden kutladı ve ikisinin yer aldığı bir fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Abi-kardeşin benzerlikleri bir kez daha dikkat çekerken fotoğrafa dakikalar içerisinde beğeni yağdı. İkilinin aralarındaki yaş farkı yok denecek kadar az gözüküyor. Aytaç Şaşmaz şu sıralar sezon finali yapmış olan Hekimoğlu dizisinde oynuyor.

AYTAÇ ŞAŞMAZ KİMDİR?

Aytaç Şaşmaz, 5 Ağustos 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz'ın kardeşidir. Oyunculuk eğitimi alan Aytaç Şaşmaz, ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında, başrolünde Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu’nun yer aldığı Kötü Çocuk isimli sinema filmi ile yaşamıştır.

Son olarak Söz dizisinde rol alan Aytaç Şaşmaz, şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinde Emre karakterine hayat vermektedir. Aytaç Şaşmaz, 1.80 metre boyunda, 77 kilo ve Aslan burcudur.

AYTAÇ ŞAŞMAZ'IN OYNADIĞI DİZİLER

  1. 2019 – Hekimoğlu (Emre) (TV Dizisi)
  2. 2017 – Söz (Uzman Çavuş Feyzullah) (TV Dizisi)
  3. 2017 – Kötü Çocuk (Sinema Filmi)

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ KİMDİR?

İsmail Ege Şaşmaz, 25 Kasım 1993 tarihinde Manisa'da dünyaya gelmiştir. İlk Oyunculuk Deneyimini Manisa Belediyesi Liseler Arası Tiyatro Yarışmasında Sınıfta Acil Servis İsimli Oyunla Başlamıştır. Polinas Anadolu ve Endüstri Meslek Lisesi mezunudur. Kariyerine Güneşi Beklerken isimli dönemin popüler dizisi ile adım atmıştır. diziden sonra ara dönemde bazı markaların reklam filmlerinde yer alan oyuncu daha sonra Serçe Sarayı isimli proje ile kamera karşısına geçmiştir. Aktif oyunculuk yaşamına Günebakan dizisi ile devam eden bu dizide Rüzgar isimli bir karaktere hayat vermiştir. Son olarak ise Fox'ta yayınlanan Aşk Yalanı Sever dizisinde boy göstermiştir.

<p>Oyuncu Can Yaman, ‘Bay Yanlış’ dizisinin çekimlerinin yapıldığı evin sahibi şarkıcı L

Can Yaman şarkıcı Linet ile birlikte İsrail'deki hayranlarının bayramını kutladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Osmanlı'da ''insana verilen değerin'' anlatıldığı müze ilgi görüyor

Batık Şehir'de depremden dolayı oluşan tahribat ilk defa görüntülendi