• $8,2824
  • €10,0871
  • 488.932
  • 1460.9
27 Nisan 2021 Salı 13:20 | Son Güncelleme:

Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu arasında gerginlik! Yayın yasağı talebinde bulundu

Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu arasında gerginlik! Yayın yasağı talebinde bulundu

Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Lila karakteri ile adından söz ettiren Ayşegül Çınar, aracında uyuşturucu bulunmasının ardından eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu'nun kendisine kumpas kurduğu iddiasında budundu. İkil arasında sular durulamazken Furkan Çalıkoğlu, Ayşegül Çınar'ın hakkında yalan yanlış açıklamalarda bulunduğunu iddia ederek yayın yasağı talebinde bulundu.

Arabasında uyuşturucu madde bulunmasının ardından gündeme bomba gibi düşen Ayşegül Çınar, eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu'nun maddeyi aracına koyduğu iddiasında bulunmuştu.

Çınar, kendisine kumpas kurulduğunu ifade ederek 'Gündemi bu tarz şeylerle meşgul etmek istemezdim. İfademde anlattığım gibi zaten yeni bir oyuncuyum, dava sonuçlandığında belgelerle karşınıza çıkacağım. Bu tarz şeylerle gündeme gelmek istemiyorum. Kadına yönelik bir şiddet var' demişti.

Sabah'ın haberine göre; Furkan Çalıkoğlu, Ayşegül Çınar'ın kendisi hakkında söylediklerinin töhmet altında bıraktığını, lekelenmeme hakkının zedelendiğini ileri sürerek; İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvurdu. Çalıkoğlu, eski sevgilisi Çınar hakkında ihtiyati tedbir kararı verilmesini talep ederken sosyal medya ve medya platformlarında da yayın yapılmamasını istedi.

Mahkeme, bu talebi reddederek Ayşegül Çınar'ın ifade özgürlüğü kapsamında konuşup konuşmayacağının bilinmediğini, varsayım üzerine tedbir kararı verilmesinin mümkün olmadığını belirterek dosyaya yetkisizlik verdi.

<p>Sosyal medyaya yansıyan görüntülerde İsrail polisinin sert müdahalesinin ardından binlerce Filist

Filistinliler Mescid'i Aksa'ya doğru yürüyüşe geçti

Galatasaray, Yukatel Denizlispor maçı için şehre geldi

Deniz salyasından gübre, tarım ilacı ve temizlik malzemesi yapacaklar

Amasya'da köy muhtarı tam kapanmada köylüler için ekmek pişiriyor