• $7,4816
  • €9,0556
  • 442.001
  • 1556.77
04 Ocak 2021 Pazartesi 11:33 | Son Güncelleme:

Ayrılmışlardı... Hadise ve Kaan Yıldırım barıştı mı? Fotoğraftaki o detay ele verdi

Ayrılmışlardı... Hadise ve Kaan Yıldırım barıştı mı" Fotoğraftaki o detay ele verdi

Ünlü şarkıcı Hadise ve Hekimoğlu'nun Mehmet Ali'si Kaan Yıldırım ayrılık haberleri ile gündeme gelmişti. Barışığı konuşulan ikiliden Hadise, sosyal medya hesabından bahçede verdiği yeni pozları paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları 'Kaan'ın bahçesinden paylaşım yapıyor' diyerek çiftin barıştığı iddiasında bulundu.

Hadise ve Kaan Yıldırım'ın yeni bir aşk yelken açması kadar ayrılık haberleri de magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı.

Çift aşklarını gözlerden uzak yaşamaya dikkat ederken Hadise, 'Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim; bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın.' paylaşımı ile ayrılığı duyurmuştu.

Kaan Yıldırım biten ilişkisinin ardından sessizliğini korurken çiftin ayrılığa dayanamadığı ve yeniden barıştığı iddia edildi.

Ünlü şarkıcı Hadise de geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Bahçede verdiği pozları paylaşan Hadise o anları sosyal medya hesabından yayınlarken takipçilerinden büyü ilgi gördü. Hadise'nin pozlarını Kaan Yıldırım'ın evinin bahçesinde verdiği iddia edildi.

<p><span>Meteoroloji Genel Müdürlüğü Hava Tahmin Uzmanı Abdullah Macit, İstanbul'daki hava tahminler

İstanbul'da kar yağışı ne kadar sürecek?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler

Dünyanın ilk sanal savunma fuarı yoğun ilgi görüyor