• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
18 Şubat 2021 Perşembe 17:49 | Son Güncelleme:

Aynur Aydın'dan koronavirüs döneminde parti verenlere tepki!

Aynur Aydın'dan koronavirüs döneminde parti verenlere tepki!

14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı Aynur Aydın, pandemi döneminde kurallara uyamayanlara ateş püskürdü. Aydın, 'Şu süreçte hala oraya buraya gidip partileyenler görüyorum. Böyle olunca kendimizi enayi gibi hissediyoruz ama enayi olan biz değiliz' dedi.

Sosyal medyayı en aktif kullanan isimler arasında yerini alan ünlü şarkıcı Aynur Aydın, Vadistanbul'da objektiflere takıldı. Pandemi sürecinde çok sıkıldığını ifade eden Aydın, kurallara uymayanlara sert çıktı.

'ENAYİ OLAN BİZ DEĞİLİZ'

Aynur Aydın, 'Uzun zamandır evden çıkmıyorum. Sadece stüdyoya gidip oradan da eve dönüyorum. Bugün mecburen alışverişe çıktım, o yüzden buradayım. Çok sıkıldım ama dayanmak zorundayız. Şu süreçte hala oraya buraya gidip partileyenler görüyorum. Böyle olunca kendimizi enayi gibi hissediyoruz ama enayi olan biz değiliz' sözleri ile tepki gösterdi.

14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımı hala konuşulan Aydın, konuyla ilgili şunları söyledi:

'Sosyal medyayı eğlence amaçlı kullanıyorum. Benim tiye aldığım, eğlenme amaçlı yazdığım şeyleri başka yönlere çekmeye çalışanlar var ama pek önemsemiyorum. Anlayanlar anlıyor zaten'

<div><br></div><p><br></p>

28 Şubat'tan akılda kalanlar

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek