• $8,8443
  • €10,3752
  • 496.808
  • 1384.68
9 Haziran 2021 Çarşamba 10:48 | Son Güncelleme:

Aygün Aydın, Hakan Sabancı'nın mesajlarını ifşa etti! Arka fonda kullandığı şarkı çok manidar

Hakan Sabancı ile aşk yaşadığını iddia eden Aygün Aydın geçtiğimiz günlerde sosyal medya yazışmalarını paylaşırken yeni bir hamlede bulundu. Sabancı tarafından hakkında uzaklaştırma kararı çıkarılan Aygün Aydın şimdi de iş insanının Whatsapp mesajlarını ifşa etti. Aygün Aydın, paylaşımının arka fonuna Hepsi grubunun 'Olmaz Oğlan' parçasını koyarken 'Ben biraz da diğer dolandırıcılara bakmak istiyorum' ifadelerini kullandı.

Oyunculuk yapan ve katıldığı moda programı ile yıldızı parlayan Aygün Aydın'ın 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Hakan Sabancı ile geçirdiği yönünde haberlerin çıkmasının ardından gündem oldu.

Hakan Sabancı ile ilişkisi olduğuna inanmayanlar için iş insanı ile olan konuşmalarını yayınlayan Aydın, adından söz ettirdi. Hakan Sabancı'ya veda mesajı yayınlamasının ardından kazancını açıklayan Aydın, adından söz ettirmişti.

Aygün Aydın daha sonra sosyal medya hesabından Hakan Sabancı'nın kendisine attığı mesajı ve arama kaydını ifşa etti. Aydın, paylaşımında 'Ben biraz da diğer dolandırıcılara bakmak istiyorum' ifadelerini kullandı.

Aygün Aydın, paylaşımının arka fonunda Hepsi grubunun 'Olmaz Oğlan' parçasını koymayı tercih etti.

<p>Canana kıyılır  mı? Cananına kıyanlar Hak'kın kulu sayılır mı?</p><p>Bu sözleri söyleyen Bozkır'ı

Bozkırın Tezenesi Neşet Ertaş'ın insan hazinesi olma öyküsü

''Yola çıkmalı'' dedirten 5 film

Mezarlıkta toprağa yarı gömülü halde bulundu!

Kilo vermek isteyenler dikkat! Limon diyetiyle ayda 10 kilo vermek mümkün