• $8,4396
  • €10,0747
  • 492.239
  • 1392.91
3 Temmuz 2020 Cuma 08:58 | Son Güncelleme:

Avlu yeni sezon ne zaman, tarihi açıklandı mı? Avlu Netflix fragmanı çıktı mı?

Avlu yeni sezon ne zaman, tarihi açıklandı mı" Avlu Netflix fragmanı çıktı mı"

Avlu dizisinin hayranları, dizinin yeni sezonunun ne zaman çıkacağını öğrenmek istiyor. Başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse gibi oyuncuları paylaştığı dizi Netflix'te yayımlandı. Hapishanede geçen dizi şiddet sahneleri nedeniyle problem yaşıyordu ve Netflix tarafından satın alındı. Dizinin yeni sezonu da bu platform üzerinden yayımlanacak...

Avlu yeni sezon ne zaman tarihi heyecanla bekleniyor. Başrollerinde Demet Evgar, Nursel Köse ve Ceren Moray gibi oyuncuların yer aldığı dizi 3. sezon itibari ile Netflix platformu üzerinden yayınlanacak. İzleyiciler dizinin yeni sezonunun ne zaman yayımlanacağını öğrenmek istiyor. Netflix'te yayımlanacak Avlu'nın yeni sezonu ile ilgili son gelişmeler haberimizde yer alıyor.

DEMET EVGAR’DAN AÇIKLAMA

Demet Evgar, dizinin Netflix’e satılması ile ilgili olarak, "Dizimiz Netflix Original'a satıldı. Netflix tarihinde bir ilk aslında. Baştan itibaren yapımında bulunmadığı bir işi Netflix Original olarak almıyor, Netflix olarak alıyor. O yüzden çok gurur duyuyorum" dedi.

AVLU YENİ SEZON TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Avlu dizisinin yeni sezonunun ne zaman yayımlanacağı henüz açıklanmadı. Konuyla ilgili resmi açıklama gelmesi halinde haberimiz içerisine eklenecektir.

AVLU DİZİSİ KONUSU NE?

Deniz Demir (Demet Evgar) dikkat çeken, akıllı bir kadın. Üniversiteyken, genç bir müzisyen olan Hakan ile (Teoman Kumbaracıbaşı) tanışıyor. İlk görüşte âşık olan ikili, kısa bir süre sonra evleniyorlar ve kızları Ecem doğuyor. Aile içi şiddet ise ondan sonra başlıyor… Uzun süredir ekranlardan uzak olan Şebnem Dönmez, Avlu'yla sevenleri ile buluşuyor. Dönmez, Hapishane müdürü Nihal karakterine hayat verecek. Avlu, koca bir ömrü dört duvar arasına sıkıştırmış kadınların; bu kadınların mutluluk, hüzün, umut, arkadaşlık ve düşmanlıklarının hikayesi…

Hikaye, uzun süredir şiddet gördüğü eşini vurduğu iddiasıyla tutuklanan Deniz'le ( Demet Evgar) başlar. Deniz'le beraber cezaevini öğrenir, Deniz'le beraber içerideki ağaları, onları temizlemek isteyen yönetimi, bin bir çeşit mahkûmu, gardiyanı hatta cezaevinde doğmuş, parmaklıkların dışını hiç görmemiş çocukları tanırız… Şimdiden zirve yarışında üst sıralarda yer alması beklenen projede Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse'nin yaratacağı karakterler merakla bekleniyor. Deniz uzun zamandır eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışmalar, bir el silah sesiyle bıçak gibi kesilir. Deniz, kavga sırasında eşi Hakan'ı vurduğu iddiasıyla tutuklanır.

Tutuklu olarak kalacağı cezaevine gelen Deniz'in tek isteği kızını arayıp durumunu öğrenmektir. Fakat içeride, kendi kurallarını ve taraflarını oluşturmuş, birbirine düşman iki kadının arasında bulur kendini: Azra ve Kudret. İki kadın da Deniz'i kendi tarafına çekerek cezaevi içindeki güçlerini artırmak için mücadeleye girişir. Deniz'in ise tek isteği hiçbir belaya ve suça bulaşmadan en kısa zamanda kızına kavuşmaktır.

<p>4 gündür Türkiye'nin farklı illerinde yaşanan orman  yangınlarına müdahaleler devam ederken son o

Yangın nedeniyle otelden tahliye edilen Songül Karlı korku dolu anları anlattı

İki deli bir araya geldi: Adana'da Balotelli izdihamı

Bakanı Kurum, Antalya'da incelemeler yaptı

İstanbul'da tramvay raydan çıktı