• $8,1459
  • €9,7047
  • 453.721
  • 1382.29
28 Şubat 2019 Perşembe 20:04 | Son Güncelleme:

Avlu dizisinde büyük çatışma

Avlu dizisinde büyük çatışma

Avlu dizisi 31. bölümde; Azra bir yarısının Avlu’da olduğunu düşünüyor. Ailesi içeride o ise dışarıda. Yaşadığı özgürlük duygusunun güzelliğine rağmen içindeki burukluk hem baki kalıyor.

Avlu dizisi 31. bölümde; Azra bir yarısının Avlu’da olduğunu düşünüyor. Ailesi içeride o ise dışarıda. Yaşadığı özgürlük duygusunun güzelliğine rağmen içindeki burukluk hem baki kalıyor. Zerrin ise Azra’yı yeniden Avlu’ya döndürmek için and içiyor.

Azra’nın şartlı tahliyesi yanıyor. Çünkü onu kaçıran ve daha sonra Kudret’in adamları tarafından ele geçirilen Yiğit bulunamıyor. Azra Avlu’ya dönüyor ama bir mahkum olarak değil. Avukat Erhan’ın yardımcısı olarak, Deniz ile görüşmeye geliyor. Deniz ile uzun uzun kucaklaşıyorlar.

Zerrin iyice deliriyor. Odasında kendi kendine kafasında yarattıkları ile konuşuyor. ‘Sus, sus’ diye bağırıyor. O kadar çok sinirleniyor ki adeta kendini kaybediyor. Bu anları Özlem de tanık oluyor. Özlem şaşkınlık içinde Zerrin’i izliyor.

Deniz Pelin’i korumak için elinden geleni yapıyor. Üvey babası ile yaşadığı korkunç olaydan sonra hayatı zindana dönen Pelin artık Deniz’in kanatları altında. Kudret ise torununu ve içlerindeki köstebeği arıyor. Kudret, Azra’nın canını hiç beklemediği bir anda alacağını söylüyor. Kralın kim olduğunu ona göstermek istiyor.

 

<p><span>Geçmiş duygusal yaraların sağlıklı bir onarım  süreci yoksa kaybetme korkusunun yeri sağlam

İlişkilerde kaybetme korkusunu aşmak

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü

Limonu hiç mikrodalgada ısıtmayı denediniz mi? Sonuçları inanılmaz

2021 BAFTA Ödülleri sahiplerini buldu