• $ 5,8291
  • € 6,5413
  • 238.912
  • 96.886
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Avlu dizisinde büyük çatışma

Avlu dizisi 31. bölümde; Azra bir yarısının Avlu’da olduğunu düşünüyor. Ailesi içeride o ise dışarıda. Yaşadığı özgürlük duygusunun güzelliğine rağmen içindeki burukluk hem baki kalıyor.

x

Avlu dizisi 31. bölümde; Azra bir yarısının Avlu’da olduğunu düşünüyor. Ailesi içeride o ise dışarıda. Yaşadığı özgürlük duygusunun güzelliğine rağmen içindeki burukluk hem baki kalıyor. Zerrin ise Azra’yı yeniden Avlu’ya döndürmek için and içiyor.

Azra’nın şartlı tahliyesi yanıyor. Çünkü onu kaçıran ve daha sonra Kudret’in adamları tarafından ele geçirilen Yiğit bulunamıyor. Azra Avlu’ya dönüyor ama bir mahkum olarak değil. Avukat Erhan’ın yardımcısı olarak, Deniz ile görüşmeye geliyor. Deniz ile uzun uzun kucaklaşıyorlar.

Zerrin iyice deliriyor. Odasında kendi kendine kafasında yarattıkları ile konuşuyor. ‘Sus, sus’ diye bağırıyor. O kadar çok sinirleniyor ki adeta kendini kaybediyor. Bu anları Özlem de tanık oluyor. Özlem şaşkınlık içinde Zerrin’i izliyor.

Deniz Pelin’i korumak için elinden geleni yapıyor. Üvey babası ile yaşadığı korkunç olaydan sonra hayatı zindana dönen Pelin artık Deniz’in kanatları altında. Kudret ise torununu ve içlerindeki köstebeği arıyor. Kudret, Azra’nın canını hiç beklemediği bir anda alacağını söylüyor. Kralın kim olduğunu ona göstermek istiyor.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Sakarya´nın Adapazarı ilçesinde bulunan bir GSM bayisinde meydana gelen silahlı yaralamada 2 kadın y

GSM bayiinde silahlı yaralama: 2 yaralı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

İkinci Doğu Ekspresi geliyor

Bor teknolojisi namluların ömrünü uzatacak