• $7,4216
  • €8,9465
  • 410.066
  • 1538.04
26 Ocak 2021 Salı 09:59 | Son Güncelleme:

Atıyla uçurumdan atlamıştı... Uyanış Büyük Selçuklu'nun Hasan Sabbah'ı Gürkan Uygun'la ilgili gerçek ortaya çıktı

Atıyla uçurumdan atlamıştı... Uyanış Büyük Selçuklu'nun Hasan Sabbah'ı Gürkan Uygun'la ilgili gerçek ortaya çıktı

TRT1'de ekrana getirilen başrollerinde Ekin Koç, Buğra Gülsoy ve Hatice Şendil'in rol aldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yayınlanan 18. bölümde Hasan Sabbah'la ilgili gerçek ortaya çıktı. Bir önceki bölümde Melikşah ve askerleri tarafından köşeye sıkıştırılan Hasan Sabbah atıyla aşağı atlamıştı. Bu gelişmenin ardından Hasan Sabbah'ın diziden ayrıldığı konuşulurken ters köşe yaşandı. Hasan Sabbah'ın kanlar içinde yerde yattığı görülürken Melikşah'a düşman olan ve kadın tarafından yardım eli uzatılır.

İzleyenleri ekran başına kilitleyen başrollerinde Ekin Koç, Buğra Gülsoy ve Hatice Şendil gibi başarılı isimlerin yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu yayınlanan her bölümü ile sosyal medyayı da sallamaya devam ediyor. 

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 17. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Uyanış Büyük Selçuklu 17. bölümünde; Saraydaki casusun Hasan Sabbah olduğu ortaya çıkarken Markus'un adamları ve Selçuklular arasında kılıçlar çekildi. Gerçeklerin ortaya çıkması ile Hasan Sabbah köşeye sıkışırken uçurumdan atladığı anlar geceye damga vurdu. Öte yandan Nizamülmülk, Batınilerin Sırlar Kitabı'nı kullanarak gerçeği ortaya çıkarmaya çalıştı.

O SAHNEYİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yapılan planların ardından Hasan Sabbah'ın casus olduğu ortaya çıkarıldı. Markus'un adamları ve Selçuklular arasında kılıçlar çekilir. Kılıçlar çekildiğinde Hasan Sabbah köşeye sıkışır ve atıyla savaş alanından kaçar. Melikşah, adamlarını da yanına alıp

Hasan Sabbah'ın peşine düşer. Kovalamasının sonunda Hasan Sabbah, Melikşah ve adamları tarafından köşeye sıkıştırılır. Sabbah'ın ne gibi bir hamle yapacağı merak edilirken atıyla birlikte uçurumdan atladı.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 18. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hasan Sabbah'ın uçurumdan düşmesinin ardından öleceği düşünülürken ters köşe yaşandı. Hasan Sabbah, uçurumdan sap olarak kurtulmuştur. Yerde kanlar içinde yatarken Melikşah'ın askerleri tarafından bulunur. Askerler tarafından yakalanmak üzerine olan Hasan Sabbah'ı gizemli bir kadın kurtarır. Bu kadın Melikşah'ın düşmanıdır.

GÜRKAN UYGUN DİZİDEN AYRILMADI

Hasan Sabbah karakterinin sağ olduğunun ortaya çıkmasının ardından Gürkan Uygun'un Uyanış Büyük Selçuklu'ya devam edeceği öğrenildi.

<p>Ermenistan üzerindeki küresel güç mücadelesinin uzun süreceğini söyleyen Altınbaş Üniversitesi Öğ

Ermenistan'daki durum kimi, nasıl etkileyecek?

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi