• $ 6,2434
  • € 6,8924
  • 327.083
  • 105571
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Atiye 2.sezon gelecek mi, ne zaman?

Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür ve Melisa Şenolsun gibi oyuncuların yer aldığı Atiye dizisi Netflix'te yayınlandığı günden beri büyük beğeni topladı. OG Medya tarafından Onur Güvenatam’ın yaratıcılığında hayata geçirilen Atiye'nin ikinci sezonu merak konusu oldu.

Netflix'in ikinci Türk dizisi Atiye sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Dünyanın Uyanışı adlı kitaptan esinlenerek hazırlanan dizide  Beren Saat, Mehmet Günsür ve Melisa Şenolsun gibi sevilen oyuncular yer alıyor. 

ATİYE 2. SEZON GELECEK Mİ?

Nişantaşı 'nda bir kafeden çıkarken objektiflere yansıyan Melisa Şenolsun, “Dizimiz çok güzel gidiyor. İyi tepkiler alıyoruz. Yeni sezonun çekimlerine mart ayı gibi başlayacağız” ifadelerini kullandı.

ATİYE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

2019 yılının mart ayında çekimlerine başlanan dizinin, İstanbul, Göbeklitepe, Nemrut dağı gibi farklı rotalarda çekimleri gerçekleştirildi. 

ATİYE KONUSU NEDİR? 

Dizi, İstanbul’da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye’nin hayatını konu alıyor. Atiye’nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır. Üstüne üstlük, ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe’de yapılan bir keşif nedeniyle değişmek üzeredir. Erhan adındaki bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.

 


<p> TSK unsurlarınca, İdlib'deki operasyonlarda 17 günde 1709 rejim unsuru etkisiz hale getiril

Esed rejimine büyük darbe! Yeni görüntüler...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ünlüler 'İdlib' için tek yürek oldu! Dualarımız Mehmetçiklerimizle...

Türk spor kulüpleri Mehmetçiklerimizin yanında