• $ 7,0401
  • € 8,4004
  • 462.339
  • 1091.8
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
20 Ocak 2020 Pazartesi 10:53 | Son Güncelleme:

Netflix Atiye 2. sezon tarihini duyurdu mu?

Atiye dizisi 27 Aralık tarihinde yayın hayatına Netflix'te başladı. Başrollerinde Mehmet Günsür, Beren Saat gibi ünlü oyuncular yer aldığı dizi 8 bölümüyle büyük beğeni topladı. Farklı konusu ile dikkat çeken Atiye 2. sezon tarihi araştırılmaya başladı.

 Beren Saat ve Mehmet Günsür gibi birbirinden iddialı oyuncuları aynı çatı altında buluşturan Atiye dizisi 8 bölümden oluşan 1. sezonu ile Netflix'te yayınlandı. Şanlıurfa Örencik Köyü yakınlarında olan Göbeklitepe'nin ilginç hikayesini mistik şekilde anlatan dizi izleyiciden tam not aldı. 

ATİYE 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Atiye’nin 2. sezon tarihi henüz açıklanmadı ve fragmanı yayınlanmadı.  Atiye dizisinin 2. sezon yayın tarihi ise Netflix tarafından açıklanacak. Atiye yeni sezon tarihi belli olur olmaz haberimizin içerisine eklenecektir. 

ATİYE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

2019 yılının mart ayında çekimlerine başlanan dizinin, İstanbul, Göbeklitepe, Nemrut dağı gibi farklı rotalarda çekimleri gerçekleştirildi. 

ATİYE KONUSU NEDİR? 

Dizi, İstanbul’da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye’nin hayatını konu alıyor. Atiye’nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır. Üstüne üstlük, ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe’de yapılan bir keşif nedeniyle değişmek üzeredir. Erhan adındaki bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.

 

Beyrut Limanı'ndaki patlama anı

Beyrut Limanı'ndaki patlama anı

Dolar bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar kuru ne oldu?

Dolar bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar kuru ne oldu?

Kavurucu sıcaklıkta sürülerin tozlu yolculuğu

Kavurucu sıcaklıkta sürülerin tozlu yolculuğu

Koronavirüs sürecinde kefir tüketmek için 3 önemli neden

Koronavirüs sürecinde kefir tüketmek için 3 önemli neden