• $7,88
  • €9,3432
  • 465.719
  • 1314.25
08 Mayıs 2020 Cuma 16:24 | Son Güncelleme:

Atiye 2. sezon yayınlanacak mı?

Atiye 2. sezon yayınlanacak mı"

İlk sezonu 27 Aralık 2019'da yayınlanan Atiye, dijital içerik platformu Netflix'in aynı zamanda ikinci Türk dizisi olmuş oldu.

İlk sezonu 27 Aralık 2019'da yayınlanan Atiye, dijital içerik platformu Netflix'in aynı zamanda ikinci Türk dizisi olmuş oldu.

ATİYE 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Büyük bir heyecanla beklenen Atiye 2. sezon tarihi açıklandı. Gelen açıklamalara göre Atiye dizisinin ikinci sezonu 2020 yılı Eylül ayında yayına girecek.

ATİYE DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizi, İstanbul’da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye’nin hayatını konu alıyor. Atiye’nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır. Üstüne üstlük, ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe’de yapılan bir keşif nedeniyle değişmek üzeredir. Erhan adındaki bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.

<h3><strong>Dışişleri'nden Türk gemisinde hukuksuz aramaya sert tepki</strong><br></h3><h3>'PROTESTO

23 Kasım Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

SARS virüsü nedir? SARS virüsünün belirtileri neler?

Bugünkü burç yorumları