• $8,754
  • €10,3906
  • 495.67
  • 1391.06
11 Haziran 2021 Cuma 09:32 | Son Güncelleme:

Asuman Krause ekranlara geri dönüyor... Aileler Yarışıyor programını sunacak

Asuman Krause ekranlara geri dönüyor... Aileler Yarışıyor programını sunacak

Sevgili Dünürüm adlı programın ardından ekranlara bir süre ara veren Asuman Krause, geri dönmeye hazırlanıyor. Bir dönem ünlü oyuncu Ufuk Özkan'ın sunuculuğunu üstlendiği 360 TV'nin sevilen yarışma programı Aileler Yarışıyor'u Asuman Krause sunacak.

Fear Factor ile Whipeout ses getirmiş olan programların sunuculuğunu üstlenmiş olan Asuman Krause, verdiği aranın ardından ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Daha önce ünlü oyuncu Ufuk Özkan'ın sunduğu Aileler Yarışıyor programının sunuculuğunu Krause, üstlenecek.

360 TV ekranlarında yayınlanan 'Aileler Yarışıyor' programı, haziran ayı içerisinde ekranlara gelecek. Asuman Krause'nin sunacağı yarışma, hafta içi her akşam yayınlanacak.

ASUMAN KRAUSE KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

1 Mart 1976'da Almanya'da doğan Asuman Krause, Türkiye ikinci güzeli, eski manken, sunucu, oyuncu ve şarkıcı. Asuman Krause Türk bir anneyle, Alman bir babanın kızı olarak Almanya'da dünyaya geldi. Almanya Genç Milli Basketbol Takımı'na girdi. Annesi, Asuman 17 yaşındayken ablasıyla onu alıp Türkiye'ye geldi. Krause Almanca, Türkçe, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Türkiye ikinci güzeli seçildikten sonra mankenliğe başladı. 2005 yılında "Yaz Sabahı" isimli showun sunuculuğunu üstlendi. Aynı yıl Sen Ne Dilersen adlı filminde melek rolünü üstlenerek oyunculuğa adım attı. Sonradan Görme dizisinde Metin Şentürk ile başrolü paylaştı. "No Savaş Yes Manken" tiyatro oyununun ardından Kandemir Konduk'un "İyi Aile Çocuğu" tiyatrosunda başrol alarak oyunculuğunu pekiştirdi.

Krause, 2006 yılında mankenliği bırakarak şarkıcılığa başladı. İlk albümü "Çok Yalnızım"ı 2006 yılında Seyhan Müzik etiketiyle yayınladı. Mankenlikten şarkıcılığa geçtiği için yapılabilecek haksız eleştirileri önlemek için, albümü ismini vermeden radyolara gönderdi. Şarkıları genel olarak pozitif tepkiler alırken, ses rengi ise Burcu Güneş ve Emel Müftüoğlu'na benzetildi.

İkinci albümü "Kukla" ise 2008 yılında yayınlandı. 2009 Mayıs ayına kadar Show TV'de Wipe Out programını sunan Krause, Show TV'de Wipe Out adlı yarışmanın 4. serisini sundu.

Ayrıca, Star Tv'de Fear Factor Extreme adlı programı sunmuştur. 2011'in Kasım ayından itibaren ise FOX'ta yeniden yayınlanmaya başlayan Var Mısın Yok Musun isimli yarışma programının sunuculuğunu da üstlendi. Tüm Dünyada 'şov programlarının atası' olarak kabul edilen Big Brother ilk kez Türk İzleyici ile 28 Kasım 2015'te buluştu ve Efsane programın sunuculuğunu Asuman Krause yaptı.

<p>Küresel salgın öncesi son gittiği şehrin Azerbaycan'ın başkenti Bakü olduğunu söyleyen

Bakü'deki maçın galibi kim?

Bakan Karaismailoğlu, Dostluk Yolu Şantiyesi'nde incelemelerde bulundu

Ölen çocukların fotoğrafları Gazze'deki bir binanın enkazı üzerinde sergilendi

Kral Kızı Hamamı ziyarete açılıyor