• $8,3028
  • €10,0901
  • 488.135
  • 1444.87
22 Nisan 2021 Perşembe 11:57 | Son Güncelleme:

Aslıhan Doğan Turan'dan dikkat çeken açıklama: Haftada bir Bayrampaşa'ya giderim

Aslıhan Doğan Turan'dan dikkat çeken açıklama: Haftada bir Bayrampaşa'ya giderim

Arda Turan'ın güzel eşi Aslıhan doğan Turan, Mert Vidinli'in YouTube programına konuk oldu. Sosyetik güzel Doğan, hakkında merak edilenleri yanıtladı. Aslıhan Doğan Turan, 'Haftada bir Bayrampaşa'ya giderim' sözleri ile dikkat çekti.

2018 yılında ünlü futbolcu Arda Turan ile nikah masasına oturan sosyetik isim Aslıhan Doğan Turan, iki çocuğunu kucağına almasının ardından sosyal medyadan ailesiyle sık sık paylaşım yapıyor.

Mert Vidinli'ni Youtube'da yayınlanan programına konuk olan Aslıhan Doğan Turan, hakkında merak edilenleri anlatırken dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Mutfakta iyi olmak için çabaladığını ifade eden Turan, 'Her gün saat 07.00'de kalkarım, akşam 22.00'da yatmış olurum. Mutfakta iyi olmaya çalışıyorum. Ama el lezzetim Dilan kadar iyi değil. Ben çok aileciyim...

Arda'nın ailesiyle hep beraberim. Bir de benim şöyle bir şeyim var, haftada bir Bayrampaşa'ya giderim. Orada vakit geçirmeyi seviyorum...' dedi.

'HAFTADA BİR BAYRAMPAŞA'YA GİDERİM'

Bayrampaşa açıklaması ile dikkat çeken Aslıhan Doğan Turan, şu ifadeleri kullandı: 'Çocuklarım orada o kadar mutlu ki, babaannesiyle ve dedesiyle o kadar güzel vakit geçiriyorlar ki... Benim o anda onları izlemek hoşuma gidiyor. O yüzden Bayrampaşa'yı rutin hale getirdim.'

<p>Astrolog Özlem Recep, 'Kadro bekleyenler alanları ile ilgili olumlu olan süreçlerin içerisindeyiz

11 Mayıs Boğa Burcu Yeniayı'nın burçlara etkisi

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı