• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
22 Ocak 2021 Cuma 13:15 | Son Güncelleme:

Aslı Turanlı tarzı ile dikkat çekti, Charlie Chaplin'in Şarlo karakterine benzetildi

Aslı Turanlı tarzı ile dikkat çekti, Charlie Chaplin'in Şarlo karakterine benzetildi

Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen güzel oyuncu Aslı Turanlı tarzı ile dikkat çekti. Pantolonunun iki bacağının da farklı renk ve model olan Aslı Turanlı, Charlie Chaplin'in Şarlo karakterine benzetildi.

Özel hayatı ile sık sık gündeme gelen Aslı Turanlı, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Gazetecilere poz veren Aslı Turanlı'nın pantolonunun iki bacağının da farklı renk ve model olması dikkat çekti.

Aslı Turanlı'nın tarzı Charlie Chaplin’in Şarlo karakterine benzetildi.

ASLI TURANLI KİMDİR?

Aslı Turanlı, 1995 yılında dünyaya geldi. Lisansını Marmara Üniversitesi Dış Ticaret ve Uluslararası Amerikan İlişkileri bölümünde tamamladı. Emek Sahnesi’nde bazı oyunlarda rol aldı. Tiyatro Karnaval’da sahnelenen Ferdi Merter’in yönettiği, Kaan Erkal’ın senaryosunu yazdığı ‘Ahh Süreyya’ müzikalinin kadrosuna girdi. Arka Sokaklar dizisiyle dikkatleri üzerine çekti. Daha önce Kim Milyoner Olmak İster Yarışması’na katılan Aslı Turanlı, verdiği bir röportajda ailesinin ve arkadaşlarının ona ‘Şeker Kız' diye seslendiğini ve oyunculuk yapmak istediğini söylemişti.

<div><br></div><p><br></p>

28 Şubat'tan akılda kalanlar

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek