• $7,9385
  • €9,4805
  • 461.64
  • 1325.47
23 Nisan 2020 Perşembe 14:06 | Son Güncelleme:

Aslı Enver'in Kerem Tunçeri'yi beğendiği ortaya çıktı!

Aslı Enver'in Kerem Tunçeri'yi beğendiği ortaya çıktı!

Murat Boz'la ilişkisi sona eren oyuncu Aslı Enver'in adı son olarak basketbolcu Kerem Tunçeri ile anılmıştı. Ancak Tunçeri'nin başka kadınlara mesaj attığı ortaya çıkınca ilişki başlamadan bitmişti. Son olarak ikili hakkında yeni bir detay ortaya çıktı.

Merve Terim Çetin, 14 Nisan'da 41 yaşına giren yakın dostu Kerem Tunçeri'nin doğum gününü paylaştığı bir fotoğrafla kutladı.

'İYİ Kİ BİZİM ÇEMBERİN VAZGEÇİLMEZİ OLDUN'

Merve Terim Çetin, fotoğrafın altına "İyi ki doğdun. İyi ki bizim çemberin vazgeçilmezi oldun. Kalbinin güzelliği, yüreğinin şefkati hep üzerimizde olsun seni çok seviyoruz" notunu düştü. Snob Magazin'in haberine göre; 10 binden fazla beğeni alan bu kareyi beğenenler arasında Aslı Enver de yer aldı.

Aslı Enver'in 14 Nisan'daki bu kareyi beğenmesi ikilinin Kerem Tunçeri'nin ifşa mesajları ortaya çıktıktan sonra ayrıldıklarını doğruluyor. Merve Terim ve Aslı Enver sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi sürdürüyor. Aslı Enver'in geçmişte Merve Terim Çetin'in yaptığı paylaşımları sık sık beğendiği ve yorum attığı da görülüyor.

<p>İstanbul'da taksiye binen alkollü bir kadın, parasında anlaşamadığı taksiden 'ben seni sevmedim'

Taksi şoförünün alkollü kadınla zor anları: 'Ben seni sevmedim' diyerek araçtan indi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Koronavirüs aşıları Türkiye'de böyle muhafaza ediliyor

Zap ve Avaşin-Basyan'da silah, mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi