• $8,6486
  • €10,1545
  • 486.925
  • 1419.43
24 Ağustos 2021 Salı 11:19 | Son Güncelleme:

Beran Özel'den çarpıcı açıklama: Popüler olma derdim yok

Beran Özel'den çarpıcı açıklama: Popüler olma derdim yok

Aşkın Tarifi dizisinde hayat verdiği Asuman karakteri ile izleyici karşısına çıkan Beran Özel, verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kariyeriyle ilgili beklentilerinden bahseden Özel, "Oyunculukta çok popüler olma gibi bir derdim yok. Kalıcı olan, iz bırakan, sınırlarımı zorlayan karakterlere hayat verip insanların kalbine dokunan bir oyuncu olmak istiyorum." dedi.

Başrollerinde Kadir Doğulu, Serra Arıtürk ve Cem Davran gibi isimlerin rol aldığı Kanal D'de ekrana getirilen Aşkın Tarifi dizisinde Asuman karakterine hayat veren Beran Özel, oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Genç oyuncu Beran Özel, Hürriyet'e özel açıklamalarda bulunurken kariyeriyle ilgili beklentileri de anlattı.

"Kariyerinizle ilgili beklentileriniz nelerdir?" sorusuna yanıt veren Beran Özel, şunları söyledi:

"Oyunculukta çok popüler olma gibi bir derdim yok. Kalıcı olan, iz bırakan, sınırlarımı zorlayan karakterlere hayat verip insanların kalbine dokunan bir oyuncu olmak istiyorum. Kariyerimde dizi ve sinema dışında da çok arzu ettiğim tiyatro sahnesinde de yer almayı istiyorum."

İşte Beran Özel'in röportajından satır başları:

Oyunculuğun güzel yanları ve zorlukları nedir?

Çok renkli ve nüanslı yanları var. Bir karakteri alıyorsunuz, içinizde besliyorsunuz, büyütüyorsunuz ve sürekli farklı duygulardasınız. Bunun dışında setlerin saatlerce sürmesi, repliklerinize çalışmanız ve sahneye çıkmanız tabii ki yorucu fakat mesleğimi o kadar çok seviyorum ki benim için en güzel yanı, eğlenceli ve insanı büyüten bir yolculuk olması.

Sosyal medya ile aranız nasıl?

Çok aktif bir kullanıcı değilim ama sevenlerimin bana oradan ulaşıp güzel yorumlar yapması hoşuma gidiyor. Pandemi döneminde ailelere faydalı olabilmek adına akşamları çok sık canlı yayınlar yaptım. SMA hastalığı yaşayan bebeklerimiz için yardım topladık. Yaşam koçum Funda Bilgili ile insanların evde kalma sürecinde kendilerini iyi hissetmeleri için çok güzel konulara değindik.

<p><strong>Halit Ergenç ve  Bergüzar Korel'den 'bebek' anlaşması</strong></p><p><strong>Mutlu  evlil

Şeyma Subaşı Youtube'a neden geri döndü?

Akkuyu Nükleer Enerji Santrali inşaat alanında çalışmalar hızla devam ediyor

Ani Örenyeri'ndeki kazılarda Selçuklu kümbeti ve mezarlığı bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akkuyu Nükleer Enerji Santrali inşaat alanını helikopterden inceledi