• $13,5418
  • €15,3513
  • 789.844
  • 1979.83
19 Haziran 2021 Cumartesi 10:53 | Son Güncelleme:

Aşk Mantık İntikam'ın Ozan'ı İlhan Şen kimdir? İlhan Şen kaç yaşında, aslen nereli?

Aşk Mantık İntikam'ın Ozan'ı İlhan Şen kimdir" İlhan Şen kaç yaşında, aslen nereli"

Aşk Mantık İntikam dizisinde İlhan Şen, Ozan Korfalı karakterini canlandıracak. Bu akşam ilk kez ekrana gelecek olan dizide başarlı bir şirket yöneticisi olacak. 2008 yılında Türkiye'nin en iyi model yarışmasında finalist oldu ve En İyi Mayı Modeli olarak seçildi. İlk oyunculuk deneyimini ise Şahin Tepesi ile yapmıştır. Aşk Mantık İntikam'ın Ozan'ı İlhan Şen kimdir? İlhan Şen kaç yaşında, aslen nereli?

İlhan Şen, Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan Korfalı karakterine hayat verecek. Dizide vicdanlı, iyi niyetli ve dürüst bir karakter olarak karşımıza çıkar. Başarılı oyuncu ilk kez Şahin Tepesi dizisiyle adından söz ettirmiştir. Daha sonra fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yer almıştır. Aşk Mantık İntikam'ın Ozan'ı İlhan Şen kimdir? İlhan Şen kaç yaşında, aslen nereli?

AŞK MANTIK İNTİKAM OZAN KİMDİR?

Ozan, Esra'yı ilk gördüğünde sekiz yaşındadır. O küçük yaşına rağmen hissettiği şeyin aşk olduğunu anlamıştır. Üniversiteyi bitirip işe girene kadar Esra'nın kendisinden haberdar olmadığını düşünmektedir. Ancak kendisini Esra ile evlenmiş bulur. İnandığı projesi için hayallerinin peşinde giderken de Esra'nın hassasiyetinin farkına varmayarak onu kaybetmesine neden olacak durumların içine girer ve sonuçta boşanırlar. Ama hep en dibe düşünce başlar yükseliş. Ozan'ın hiçbir ümidi kalmadığını düşündüğü gün karşısına Çınar çıkar.

Ozan yaşadıkları onu sertleştirmiş olsa da vicdanlı, iyi niyetli ve dürüst bir adamdır. İnsanlara inanmaya, onların içindeki iyi yönü görmeye meyillidir. Pozitif düşünen, sorunları büyütmeden, panik yapmadan çözen biridir. Yakışıklılığına rağmen kibirli değildir, kimseyi aşağıda görmez. Ailesine düşkündür. Annesine çok şey borçlu olduğunu düşünür. Onun için yapamayacağı şey yoktur. Kız kardeşi ile çok güzel bir ilişkisi vardır. Abi kardeş arkadaş gibidirler.

İLHAN ŞEN KİMDİR?

İlhan Şen, 19 Aralık 1987 yılında Bulgaristan'da doğmuştur. İlhan Şen ailesi ile birlikte 2 yaşında iken İstanbul'a yerleşmiştir. İlköğretim ve Ortaokulu İstanbul'da tamamlamış ardından üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde tamamlamıştır.

2008 yılında katıldığı Türkiye'nin en iyi model yarışmasında finalist oldu ancak En İyi Mayo Modeli seçildi. 2009 yılında ise Türkiye'nin En İyi Modeli seçildi. Daha sonra Bulgaristan'da düzenlenen Dünyanın En İyi Modeli yarışmasında Türkiye'yi temsil etti ve Avrupa'nın En İyi Modeli seçildi. Bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine Şahin Tepesi adlı dizi ile adım atmıştır.

Geçmiş dönemlerde ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Erman Façalı karakterine de hayat veren İlhan Şen, 1.89 metre boyunda, 82 kilo ve Yay burcudur. İlhan Şen son olarak Ramo'da Cengiz'in oğlunu canlandırmıştır. Sibel'in kardeşi Neco'ya hayat veren İlhan Şen dizideki rolünde ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir kişi. Kötü bir ruha sahiptir. Babasının gücü ve servetinin günün birinde kendisine kalacağını bildiğinden bunun rahatlığı içinde yaşamıştır. Onun bu rahatlığı, tüm ailesini uçurumun eşiğine getirecektir.

İLHAN ŞEN HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

2019 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Erman Façalı) (TV Dizisi)

2018 – Şahin Tepesi (Mete) (TV Dizisi)

2018 – Mehmed: Bir Cihan Fatihi (TV Dizisi)

  • İlhan Şen
  • İlhan Şen kimdir
  • İlhan Şen kaç yaşında
  • İlhan Şen aslen nereli
  • İlhan Şen sevgilisi
  • Aşk Mantık İntikam Ozan
  • Aşk Mantık İntikam Ozan kimdir
Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!
Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!

Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!

Yerli ve milli olarak üretildi... Güvenlik güçlerine teslimatlar sürüyor
Yerli ve milli olarak üretildi... Güvenlik güçlerine teslimatlar sürüyor

Yerli ve milli olarak üretildi... Güvenlik güçlerine teslimatlar sürüyor

ATAK'a yeni kabiliyet! İlk kez görüntülendi
ATAK'a yeni kabiliyet! İlk kez görüntülendi

ATAK'a yeni kabiliyet! İlk kez görüntülendi

<p>1-DUNE</p><p>Okunması zor bir kitabın sinema uyarlamasını pek çok insan dört gözle bekledi

2021'in öne çıkan ve en çok konuşulan filmleri

Topladığı tahtalardan öyle bir şey yaptı ki...

Son hali hayran bıraktı! Hurdalıktan 2000 dolara satın aldı

Tesla'nın koltuğunu kestiler! Bakın içerisinden neler çıktı