• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Haziran 2020 Çarşamba 22:12 | Son Güncelleme:

Aşk Geliyorum Demez nerede çekildi? Aşk Geliyorum Demez konusu nedir, oyuncuları kimler?

Aşk Geliyorum Demez nerede çekildi" Aşk Geliyorum Demez konusu nedir, oyuncuları kimler"

Bu akşam saat 20:00'da Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Aşk Geliyorum Demez filmi hakkında araştırmalar hız kazandı. Aşk Geliyorum Demez konusu nedir? Aşk Geliyorum Demez nerede çekildi, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İzleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak olan romantik komedi türündeki filmde başrolü Tolgahan Sayışman ve Bergüzar Korel paylaşıyor. Aşk Geliyorum Demez filmine dair merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

Aşk Geliyorum Demez filmi bu akşam izleyicisinin karşısına çıkacak. İzleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak olan romantik komedi türündeki filmin başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Bergüzar Korel yer alıyor. Aşk Geliyorum Demez konusu nedir? Aşk Geliyorum Demez nerede çekildi, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Aşk Geliyorum Demez filmine dair tüm merak edilenlere haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz.

AŞK GELİYORUM DEMEZ KONUSU NEDİR?

Aşk Geliyorum Demez filmi, bir han esnafının hikayesini anlatır. Tolgahan Sayışman (Ali) handaki esnaflardan birinin oğludur. Ali, oldukça yakışıklı ve çapkın bir delikanlıdır. Bergüzar Korel (Gözde) ise esnafın çalıştığı hanı satın alan zengin müteahhidin, yardımsever, doğaya ve hayvanlara düşkün kızıdır.

Müteahhit, esnafın çalıştığı hanı satın alır ve orayı yıkıp alışveriş merkezi yapmaya karar verir. Han esnafının bir an önce hanı boşaltmasını isteyince esnaf birleşerek bir plan yapar ve Ali'den Gözde'yi etkileyerek hanı kurtarmasını ister. Bir yardım gecesinde tanışan Ali ve Gözde birbirlerinden çok etkilenirler. Esnafında yardımıyla yapılan planlarla komik ve romantik bir hikaye başlar.

AŞK GELİYORUM DEMEZ NEREDE ÇEKİLDİ?

Aşk Geliyorum Demez filmi bir zamanlar İstanbul’da ticaretin kalbi niteliği taşıyan Mahmutpaşa’da bulunan eski bir han da çekildi.

AŞK GELİYORUM DEMEZ OYUNCULARI KİMLER?

Filmin oyuncu kadrosunda; Tolgahan Sayışman, Bergüzar Korel, Zeki Alasya, Altan Erkekli, Sarp Apak, Altan Gördüm, Ömür Arpacı, Müfit Aytekin, Kemal İnci ve Yılmaz Gruda gibi isimler yer alıyor.

<p>Balıkesir'de mühendisliği bırakarak zeytincilik yapmaya başlayan Nermin Gelbal Gökduman, talepler

Mühendisliği bıraktı zeytinciliği seçti, taleplere yetişemiyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Aynı kökte büyüyen çam ile köknar ağaçları görenleri hayrete düşürüyor

İtalya'nın başkenti Roma'da gece sokağa çıkma yasağı ilan edildi