• $9,2581
  • €10,7822
  • 525.996
  • 1409.56
18 Eylül 2021 Cumartesi 12:15 | Son Güncelleme:

Şafak Pakdemir evli yönetmenle yakalandı

Şafak Pakdemir evli yönetmenle yakalandı

Yasak Elma dizisinde Zehra karakterine hayat vermiş olan ünlü oyuncu Şafak Pakdemir, geçtiğimiz gün Cihangir'de dizinin ikinci yönetmeni Oğulcan Eren Akay ile samimi bir şekilde görüntülendi. Akay, basın mensuplarının görüntü aldığını fark edince gazetecilere saldırdı.

Geçtiğimiz sezon Fox TV'nin fenomen yapımlarından olan Yasak Elma kadrosuna veda eden Şafak Pakdemir, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi.

Yasak Elma dizisinin ikinci yönetmeni olan Oğulcan Eren Akay ile bir mekanda gece 03.00'e kadar samimi olarak vakit geçiren ikili flaşlar patlayınca panik yaşadı.

Snob Magazin'in haberine göre; Alkolün dozunu kaçıran Pekdemir'in yanındaki gizemli erkek arkadaşı, basın mensuplarına saldırarak ağıza alınmayacak küfürler etti. Olaylı gecede, alkollü olduğu görülen Pekdemir'in arkadaşı, Kanal D muhabiri Barış Agil'e kafa atıp, tekme ile saldırdı. Pekdemir bu sırada bağırarak tarafları teskin ve sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı.

Yaşananların ardından Pakdemir, "Arkadaşlar sizden özür diliyorum. Lütfen bu olayı büyütmeyin, haklısınız görüntüleri kullanın ya da kullanmayın demiyorum ama beni lütfen gömmeyin" diyerek ağladı.

Akay'ın evli ve çocuğu olduğu iddia ediliyor.

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi