• $7,9836
  • €9,4572
  • 487.039
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Temmuz 2020 Cumartesi 09:30 | Son Güncelleme:

Aşk Bir Rüya 154. bölüm fragmanı yayında! Yeni bölümde neler yaşanacak?

Aşk Bir Rüya 154. bölüm fragmanı yayında! Yeni bölümde neler yaşanacak"

Haftanın 7 günü yayınlanan Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümleri büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Aşk Bir Rüya'da bu akşam Thapki Şankar yüzünden ölümden dönüyor. Şada Thapki'yi zor duruma düşürmeyi başarıyor. Dhruv tarafından hakarete uğrayan Thapki ne yapacak? Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki'nin kalpleri ısıtan öyküsü Aşk Bir Rüya hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00'de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki ‘Aşk Bir Rüya' adıyla ekrandaki yerini alıyor. Kanal 7 ekranında izleyicisi ile buluşan Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümleri büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Aşk Bir Rüya 154. bölüm fragmanı yayında. Aşk Bir Rüya yeni bölümde Thapki köşeye sıkışacak. İşte tüm merak edilenler..  

AŞK BİR RÜYA 154. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA!

Ekranların sevilen ve ilgiyle izlenen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 24 Temmuz Cuma tarihli 154. bölümü ile izleyicilerle buluşacak.


Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜMDE THAPKİ KÖŞEYE SIKIŞACAK!

Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki Şankar yüzünden ölümden döner. Şada Thapki’yi zor duruma düşürmeyi başarır. Dhruv tarafından hakarete uğrayan Thapki ne yapacak?

Şankar Thapki’den kurtulmak için onu bayıltır ve tören ateşi için hazırlanan odunların arasına koyar. Odunların yanmasıyla zor duruma düşen Thapki kurtulmak için çırpınır fakat başarılı olamaz. Bihan son anda onun alevler arasında olduğunu fark eder ve kurtarır. Thapki kendine geldiğinde tüm bunların Şankar’ın oyunu olduğunu söyler. Fakat Şada Şankar’ı ve kendisini korumak için Thapki’nin söylediklerini yalanlayacak birini ayarlar. Şada’nın bu hamlesi yüzünden Thapki’ye kızan Dhruv onun Bihan’la yeniden evlenmemesi için elinden geleni yapacağını söyler. Haklıyken haksız konuyma düşen Thapki ne yapacak?

AŞK BİR RÜYA KONUSU NEDİR?

Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki ‘Aşk Bir Rüya’ adıyla ekrandaki yerini alıyor.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini gösteriyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında…

<p>İstanbul Kağıthane'deki bir iş merkezinde yangın çıktı. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri

Kağıthane'de 4 katlı iş merkezinde yangın çıktı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi