• $7,6942
  • €8,9885
  • 458.753
  • 1102.65
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
05 Ağustos 2020 Çarşamba 17:41 | Son Güncelleme:

Aşk Bir Rüya yeni bölümde neler olacak? Aşk Bir Rüya 166. bölüm izle

Aşk Bir Rüya yeni bölümde neler olacak" Aşk Bir Rüya 166. bölüm izle

Ekranların sevilen günlük dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 166. bölümü ile bugün izleycisinin karşısına çıkacak. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla'nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki'nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Aşk Bir Rüya'nın yeni bölümleri ilgi ile takip ediliyor. Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki'nin kalpleri ısıtan öyküsü Aşk Bir Rüya'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla'nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. 

AŞK BİR RÜYA 166. BÖLÜM İZLEME LİNKİ


AŞK BİR RÜYA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini gösteriyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında…

<p>Astım, çocuklarda en sık görülen kronik hastalıkların başında geliyor. Bebeklik döneminde alerjiy

Çocuklarda astım hastalığı belirtileri

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Disney'in ünlü karakterleri gerçek hayatta olsalardı

24 Eylül Perşembe burçları neler bekliyor? Günlük burç yorumları