• $9,3269
  • €10,8493
  • 533.299
  • 1431.53
9 Eylül 2021 Perşembe 13:00 | Son Güncelleme:

Aşk 101 final yapıyor mi yapıyor?

Aşk 101 final yapıyor mi yapıyor"

Başrollerinde Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi isimlerin rol aldığı Meriç Acemi'nin senaryosunu kaleme aldığı Netflix'in merakla beklenen yapımlarından olan Aşk 101 2. sezon fragmanı yayınlandı. Dizinin gidişatındaki büyük değişim göze çarparken Aşk 101'in 2. sezonunda final yapacak olması hayal kırıklığı yarattı.

Netflix'in büyük bir merakla beklenen başrollerinde Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun rol aldığı gençlik dizisi Aşk 101'in 2. Sezon fragmanı ekrana getirildi. Fragmana damga vuran anlar yaşanırken final kararı sosyal medyada gündem oldu.

AŞK 101 2. SEZONDA İZLEYENLERİ NELER BEKLİYOR?

Aşk 101 2. sezonda Sinan, Eda, Osman ve Kerem adeta Necdet'in kölesi olurken Işık olanlara anlam veremez. Grubun dışında kalan Işık durumu sorgularken arkadaşları ondan bir gerçeği gizlemektedir.

Öte yandan Sinan, Eda, Osman ve Kerem plan yaparak Necdet'in müdürlüğü bırakması için çalışmalara başlar.

AŞK 101 2. SEZONDA FİNAL YAPIYOR

Aşk 101 2. sezon fragmanı ekrana getirilirken en dikkat çeken an ise "final sezonu" olduğunun vurgulanması oldu. Dizinin hayranları büyük hayal kırıklığı yaşarken alınan final kararının ardından Aşk 101 Twitter'da trend listesinde birinci sırada yerini aldı.

AŞK 101 2. SEZONDAN İLK KARELER

<p>Hafriyat kamyonları İstanbul  Arnavutköy'de bir mahallenin kâbusu oldu. Kasalarındaki molozları d

Kaçak hafriyat sorunu bıktırdı

Çobanlıkla başladığı hayvancılıkta çiftlik sahibi oldu

Edirne'deki Omurgasızlar Müzesi'nde 2 bin böcek türü sergileniyor

MTA Yerleşkesinde patlama oldu