• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
3 Haziran 2021 Perşembe 19:30 | Son Güncelleme:

Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay diziye veda mı ediyor? Sezon finali öncesi beklenmedik ayrılık iddiası

Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay diziye veda mı ediyor" Sezon finali öncesi beklenmedik ayrılık iddiası

Arka Sokaklar'ın Tekin'i Onur Bay diziden ayrılıyor mu? Kanal D'nin iddialı yapımlarından Arka Sokaklar dizisinde Tekin karakterine hayat veren Onur Bay, Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisine veda ediyor. Çocuk oyuncu olarak başladığı dizide 15 yıl yer alan 25 yaşındaki oyuncu Onur Bay'ın Arka Sokaklar'a veda edeceği ortaya çıktı.

Arka Sokaklar dizisinde beklenmedik ayrılık iddiası! Arka Sokaklar'ın Tekin'i olarak tanınan Onur Bay diziye veda ediyor. Kanal D'nin iddialı yapımlarından olan ve Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar'daki bu beklenmedik ayrılık haberi sevenlerini üzdü.

Birsen Altuntaş'ın sosyal medya hesabından paylaştığı habere göre, çocuk oyuncu olarak 10 yaşında başladığı Arka Sokaklar dizisinde 15 yıldır Tekin Çoban olarak rol alan Onur Bay'ın diziden ayrılacağı iddia edildi.

31 Temmuz 2006 tarihinde Kanal D'de yayın hayatına başlayan Arka Sokaklar'ın sezon finali öncesi diziden ayrılacağı öğrenilen Onur Bay'ın dizinin ilk bölümünden bu yana kadroda olduğu biliniyordu.

18 Haziran'da 594. bölümle sezon finali yapacak olan ve polisiye, dram, aksiyon ve komedi türündeki Arka Sokaklar dizisinin hatırı sayılır bir hayran kitlesi bulunuyor. Cuma akşamları seyirciyle buluşan Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar'daki bu beklenmedik haber oyuncunun hayranlarını üzeceğe benziyor.

<p>Antalya'da iş arkadaşını bıçakla rehin alıp yaralayan garson gözaltına alındı. </p>

Boğazına bıçak dayayarak rehin aldı

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporlar tesisinin açılışını yaptı

Galatasaray Kulübünde yeni kurulan kadın futbol takımı tanıtıldı

Bingöl'de 284 kilo 200 gram esrar ele geçirildi