• $7,3548
  • €8,9298
  • 438.944
  • 1498.32
07 Ocak 2021 Perşembe 16:38 | Son Güncelleme:

Arka Sokaklar'ın Canan'ıydı, Kuzey Yıldızı'nın Fahriye'si oluyor!

Arka Sokaklar'ın Canan'ıydı, Kuzey Yıldızı'nın Fahriye'si oluyor!

Son olarak Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da Canan karakterine hayat veren Ayçin İnci, cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin kadrosuna dahil oldu. Fahriye isimli yeni karakteri canlandıracak olan ünlü oyuncunun dizide hangi değişimlere neden olacağı da merakla bekleniyor.

Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin başrollerinde yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine yeni bir isim dahil oluyor. Son olarak Arka Sokaklar'da Canan karakterine hayat veren Ayçin İnci, Kuzey Yıldızı dizisinde Fahriye olarak izleyicisinin karşısına çıkacak.

2003 yılından bu yana ekranlarda farklı projelerde yer alan Ayçin İnci; Kurşun Yarası, Benim Annem Bir Melek, O Hayat Benim, Bir Litre Gözyaşı ve Arka Sokaklar isimli yapımlardaki performansı ile hatırlanıyor.

Kuzey Yıldızı dizisine katıldıktan sonra Ordu’daki çekimler için şehre giden oyuncu, instagram hesabından da sahilde çekilen fotoğrafını yayınladı.

Ayçin İnci, “Her şehrimiz ayrı güzel, her köşesi ayrı huzur dolu. Şimdi de dizi çekimleri için geldiğim Ordu ile tanıştım” diye yazdı…

<p><span>OPTİMAR Araştırma Merkezi Başkanı Hilmi Daşdemir, 26 ilde 2 bin 89 kişi ile gerçekleştirile

Bugün bir genel seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirdiniz? İşte sonuçlar..

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları