• $7,2946
  • €8,7976
  • 403.807
  • 1527.45
23 Ocak 2021 Cumartesi 17:06 | Son Güncelleme:

Arka Sokaklar'ın Bahar'ı Merve Oflaz'ın arabasına şok saldırı

Arka Sokaklar'ın Bahar'ı Merve Oflaz'ın arabasına şok saldırı

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Bahar karakterine hayat veren Oflaz, hayatının şokunu yaşadı. Bebek'te bir sokakta park ettiği aracı saldırıya uğrayan Oflaz'ın aracının cam tavanında kırıklar medyana geldi. Güzel oyuncu soluğu karakolda aldı.

Kanal D'nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın Bahar'ı Merve Oflaz, lüks aracını Bebek'te bir sokağa park etti. İşe gitmek için aracına yönelen Oflaz, gördükleri karşısında şaşkına uğradı.

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre; ünlü oyuncunun aracının cam tavanında kırıklar ve bazı bölümlerinde darbe izleri vardı. Polis merkezine giden Oflaz, olayla ilgili hemen şikayetçi oldu.

Oflaz, polis merkezinde verdiği ifadede meydana gelen maddi hasarın tam olarak değerini bilmediğini, şüphelendiği birinin de olmadığını kaydetti.

Aracına zarar veren şahıs veya şahısların tespit edilmesini isteyen ünlü oyuncunun ihbarı üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Emniyet güçleri ise cadde üzerinde bulunan kamera görüntülerinin incelenmesi için çalışma başlattı.

<p>İstanbul'da ve yurtta  hava durumu nasıl olacak yağışlar gelecek mi?</p><p>'İstanbul özeli

Yurt genelinde hava nasıl olacak?

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu