• $ 6,2288
  • € 6,8756
  • 327.083
  • 105689
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Arka Sokaklar 535. bölümde yaşananlar...

Son bölümde Zeliş kuryenin elinde ve Hüsnü onu kurtarmak için elinde geleni yapıyor. Fakat Hüsnü’nün Zeliş’i kanepede hareketsiz olarak bulması onu perişan ediyor.

Dizinin yayınlanan son bölümünde Zeliş’i kuryenin elinden kurtarmak isteyen Hüsnü bir yandan da kızına zarar gelsin istemiyor. Zeliş’i kanepede baygın halde bulan Hüsnü olduğu yerde yıkılır ve ölüp ölmediğini kontrol etmeye cesaret edemez. 

ARKA SOKAKLAR 535. SON BÖLÜM ÖZETİ

Zeliha, hala Tarık’ın elinde rehindir. Hüsnü, Tarık’ın tehdidinden dolayı gerilir. Ne kadar kızgın olsa da namlunun ucundaki biricik kızı Zeliş’tir. Mesut’un bir an gözü döner ve Hamza’yı vurur. Zeliha’nın hayatını riske atmıştır. Zeliha hiçbir şeyden habersiz Tarık’ın verdiği ilaçlar yüzünden uyumaktadır. Hüsnü, Hakan, Ali, Bahar ve Cemal Zeliha’nın olduğu Tarık’ın rezidansına baskın verir.

Dilek’in eve aldığı müşteri fenalaşmıştır. Hakan’dan yardım ister. Hakan’ın bu kadınla olan ilişkisi başına artık iş açmaya başlamıştır. Hakan içerisinde bulunduğu psikolojik ruh hali dolayısıyla başına gelecekleri tahmin edemeyecek durumdadır…

Mesut’un, Serboran’da yaşadıkları sonrasında bunalımı devam etmektedir. Selin’de, Tunç’ta Mesut'un gözünün içene bakmaktadır; ama, ona ulaşamama durumu devam eder.

 


<p> TSK unsurlarınca, İdlib'deki operasyonlarda 17 günde 1709 rejim unsuru etkisiz hale getiril

Esed rejimine büyük darbe! Yeni görüntüler...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ünlüler 'İdlib' için tek yürek oldu! Dualarımız Mehmetçiklerimizle...

Türk spor kulüpleri Mehmetçiklerimizin yanında