• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
05 Nisan 2021 Pazartesi 10:49 | Son Güncelleme:

Arka arkaya ailesi koronaya yakalanan Ece Seçkin sosyal medyadan yalvardı!

Arka arkaya ailesi koronaya yakalanan Ece Seçkin sosyal medyadan yalvardı!

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, babası ve babaannesinin koronavirüse yakalandığını öğrenmesinin ardından büyük şaşkınlık yaşadı. Sosyal medya hesabında adeta yalvaran ünlü şarkıcı Seçkin, 'Allah rızası için evinizde oturun, virüsü yaymayalım' ifadelerini kullandı.

Renkli kişiliği ve şarkıları ile herkesin sempatisini toplayan ünlü şarkıcı Ece Seçkin, babası ve 93 yaşındaki babaannesinin koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar duyurdu. Takipçilerini korona konusunda uyaran Ece Seçkin, ailesinin bütün kurallara uyduğunu da sözlerine ekledi.

'O KADAR ÖNLEME RAĞMEN HASTALANDI'

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Seçkin, şu ifadeleri kullandı: 'Bugün babam ve babaannemin pozitif çıkmış olmalarının şokuyla uyandım. Yaşadığım korkuyu daha önce pek yaşamadım, insan sevdiğinin kılına zarar gelsin istemez, o kadar önleme rağmen babacığım ve babaanneciğim hastalandı. Allah rızası için evinizde oturun, virüsü yaymayalım.

'ALLAH'IN İZNİYLE İYİLEŞECEKLER'

Babaannem 93 yaşında. Allah'a şükür aşısını olmuştu. Aşı koruyor onu. Babam genç olduğu için aşıları henüz yapılmamıştı ama durumu iyi. Her gün yemeklerini götürüyorum, ihtiyaçlarını karşılıyorum. Allah'ın izniyle iyileşecekler. Genel durumları iyi çok şükür.'

<p>Yurt içinde ve sınır ötesinde Türkiye yıllardır PKK terör örgütü ile mücadele ediyor. Sınır içind

Terörden temizlenen Hakkari'de büyük dönüşüm

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü

Artvin'de yayla göçleri başladı