• $8,0934
  • €9,6871
  • 453.984
  • 1397.52
22 Mart 2021 Pazartesi 14:41 | Son Güncelleme:

Arıza dizisi setinde olay! Başrol oyuncuları yönetmeni işinden etti

Arıza dizisi setinde olay! Başrol oyuncuları yönetmeni işinden etti

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ahmet Mümtaz Taylan ve Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin rol aldığı 30. bölümde final yapmaya hazırlanan Arıza dizisi seti karıştı. Ahmet Mümtaz Taylan ile Ayça Ayşin Turan'ın Arıza dizisinin ikinci yönetmeni Savaş İlhan'ı istemedi ve çiçeği burnunda baba İlhan, projeden ayrılmak zorunda kaldı.

Final yapmaya hazırlanan başrollerini Tolga Sarıtaş, Ahmet Mümtaz Taylan ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Arıza dizisi setinde yönetmen gerginliği yaşandı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Setten sızan ve 4 farklı görgü tanığından edinilen bilgilere göre Arıza dizisinin başrol oyuncuları Ahmet Mümtaz Taylan ile Ayça Ayşin Turan ikinci yönetmen Savaş İlhan'ın rejisini beğenmediği gerekçesi ile yönetmenin değişmesini talep etti.

Yeşim Salkım ve geriye kalan oyuncular yönetmen değişikliği istenmesine tepki gösterirken yaşanan kriz yapımcılar tarafından bir süre ertelendi.

Yeni baba olmuş olan Savaş İlhan, yapılan toplantıların sonucunda Ahmet Mümtaz Taylan ve Ayça Ayşin Turan'ın ısrarları sonucunda projeye veda etti. Arıza oyuncularından Olgun Toker, Savaş İlhan'ın diziden ayrılmasına tepki gösterdi. Olgun Toker, bütün sinirini Ayça Ayşin Turan'ın işe aldırdığı makyözden çıkardı.

Toker sette yüzündeki teri silerken makyöze bağırmaya başladı. Makyöz uğradığı tavır sonrası "Bana mobbing uygulandı" diyerek soluğu karakolda aldı. Sakinleştirilen makyöz şikayetten vazgeçirildi. Olgun Toker daha sonra özür dileyerek makyözün gönlünü aldı.

<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

80 Binde Devr-i Alem Parkı ziyaretçilerini bekliyor

Türk heyeti, Senegal'de hafızlık yapan öğrencilere Kur'an-ı Kerim hediye etti

Milli Sarayların en büyük halısının restorasyonu tamamlandı