• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
19 Temmuz 2020 Pazar 09:23 | Son Güncelleme:

Arıza dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir?

Arıza dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir"

Yapımını O3 Medya'nın üstlendiği, güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile SHOW TV'nin iddialı yapımı Arıza dizisi sete çıkmak için gün sayıyor. Arıza dizisinin başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan paylaşacak.

Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ı bir araya getiren Arıza dizisi heyecanla bekleniyor. Yapımını O3 Medya'nın üstlendiği, güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile Show TV'nin iddialı yapımı Arıza dizisi sete çıkmak için gün sayıyor. 

ARIZA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile Show TV’nin iddialı yapımı Arıza dizisi sete çıkmak için gün sayıyor. Dizinin sevilen başrol oyuncuları Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan yeni sezonda ekrana gelecek.

ARIZA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Mütevazi ve dürüst bir hayat süren Ali Rıza ile babası karanlık dünyanın sözü geçen patronlarından olan Halide’nin kesişen ve o andan itibaren değişen hayatlarını konu alan “Arıza”nın çekimleri yakında İstanbul’da başlayacak.

TOLGA SARITAŞ KİMDİR?

30 Mayıs 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Tolga Sarıtaş, aslen Sivaslı. Akkant Lisesi'nden mezun olduktan sonra ilgisini tamamen oyunculuğa yönelten Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı'nda tiyatro sahnelerinde yer aldı. Oyunculuk dışında müzikle de ilgilendi. Müzik gruplarıyla birlikte baterist bir de gitarist olarak sahne aldı.

Asıl ününü Güneşin Kızları dizisinde "Ali Mertoğlu" karakteri ile yakaladı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı "Şehzade Cihangir" karakteriyle Türk seyircisinin gönlüne yerleşti. 20 Ocak 2017'de vizyona giren Kötü Çocuk filminde "Meriç Tuna" karakterine hayat verdi.

Söz dizisinde "Yavuz Karasu" karakteri ile başarısından söz ettiriyor. 46. Uluslararası Emmy Ödülleri'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' dalında aday gösterildi. 27 yaşındaki Tolga Sarıtaş Amerika'da gerçekleşen ödül töreninde Brezilya'dan Julio Andrade, Kanada'da Billy Campbell ve Danimarka'dan Lars Mikkelsen ile yarıştı. Son olarak Ferhat ile Şirin isimli dizide Ferhat karakterini canlandırdı.

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 Sinop doğumludur. Babası Kastamonulu annesi ise Sinoplu’dur. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı'nda da eğitim görmüştür.

2011 yılında yayınlanan Dinle Sevgili dizisiyle televizyon dünyasına adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisinde canlandırdığı “Ada” rolüyle olmuştur.

Şimdilerde Netflix’de yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinde Leyla karakterine hayat veren Ayça Ayşin Turan, 1.67 metre boyunda, 47 kilo ve Akrep burcudur.

<p>Okurlarından gelen 'Kullanmış olduğunuz dil, çoğu kez 'ağdalı ve anlaşılması güç' noktasında gele

'Türkçenin inceliklerini kullanmazsak yok olup gidecek'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ölümsüzlük mantarı olarak biliniyor! Türkiye'de üretilmeye başlandı

Sivas'ta 388 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı