• $8,2893
  • €9,7448
  • 500.157
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
19 Ekim 2020 Pazartesi 09:36 | Son Güncelleme:

Arıza 6. son bölüm özeti: Arıza 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arıza 6. son bölüm özeti: Arıza 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı"

Show Tv ekranlarında yayınlanan Arıza dizisi izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur'un kaleme aldığı Arıza'nın başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan paylaşıyor. Bu akşam dizinin 6. bölümü ekranlara gelecek. Peki, Arıza 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arıza 7. bölüm fragmanı büyük bir heyecanla bekleniyor. Başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Arıza, Show Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

ARIZA 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arıza 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

ARIZA 6. BÖLÜM ÖZETİ

Halide’nin söylediklerinden sonra ailede herkes Ali Rıza’dan bir cevap bekler. Gerçekleri söyleyemeyen Ali Rıza, her şeyi Nihan’ın intikamı için yaptığını söyler.

Rukiye bunun üzerine Ali Rıza’ya, eski Ali Rıza olmadan bu eve bir daha gelmemesini söyler. Halide ise geçmişteki sırları aydınlatacak kilit bir kişinin, Behçet adında bir adamın izini sürmeye başlar.

Konsorsiyum bir araya geldiğinde Galip’in Ali Rıza’ya ne ceza vereceği düşünülürken, Burak’ın yaptıkları gün yüzüne çıkar. Bunun üzerine Galip, iki genci birlikte çalışmaları karşılığında affeder.

İkilinin yeni görevi bir an evvel Salman’ın sevkiyatını gerçekleştirmektir. Görev günü geldiğinde ise Haşmet ve Ali Rıza’yı, Burak’ın tasarladığı bir sürpriz beklemektedir.

ARIZA OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza'nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Akdeniz, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

<p>Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısının

Başkan Erdoğan'dan Fransa açıklaması: Seyahatlerle ilgili bir karar varsa gözden geçiririz

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Amerika sokakları yeniden karıştı

Canlı altın fiyatları ne kadar? 28 Ekim gram, çeyrek ve tam altın fiyatları kaç TL?