• $7,1647
  • €8,7399
  • 414.575
  • 1483.02
17 Şubat 2021 Çarşamba 09:37 | Son Güncelleme:

Arif Verimli Müge Anlı'da neden yok? Müge Anlı Arif Hoca programdan ayrıldı mı?

Arif Verimli Müge Anlı'da neden yok" Müge Anlı Arif Hoca programdan ayrıldı mı"

Atv'nin uzun soluklu programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in psikiyatristi olarak bilinen Prof. Dr. Arif Verimli bugün programda yer almayınca Arif Verimli Müge Anlı'da neden yok? Müge Anlı Arif Hoca programdan ayrıldı mı? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. Prof. Dr. Arif Verimli sosyal medya hesabından veda açıklamasında bulundu. İşte tüm merak edilenler...

Bir süredir programda yer almayan ve izleyicilerin dikkatini çeken Psikiyatrist Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert programından 12 Şubat 2021 tarihi itibariyle ayrıldığını sosyal medya üzerinden duyurdu. Arif Verimli Müge Anlı'da neden yok? Müge Anlı Arif Hoca programdan ayrıldı mı? gibi soruların yanıtları tüm izleyiciler tarafından merak konusu oldu..

ARİF VERİMLİ MÜGE ANLI'DA NEDEN YOK?

Programın 27 Ocak tarihli bölümde de stüdyoda bulunmayan Verimli ile ilgili sunucu Müge Anlı açıklama yapmıştı. Anlı, Arif Verimli'nin ertelenemeyecek işleri nedeniyle aralarında olamayacağını söylemişti.

ARİF VERİMLİ'DEN VEDA AÇIKLAMASI GELDİ!

Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

"Sevenlerim, Dostlarım; 12.02.2021 tarihi itibari ile 2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan'a, her zaman saygı ve sevgi gördüğüm bütün ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket Yapım'a çok teşekkür ederim.

Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum. Kimseye kırgın değilim, herkese gönülden başarılar diliyorum... Saygılarımla..."

<p>Sıcaklıkların yurt genelinde mevsim normallerinde seyrettiğini belirten Yusuf Ziya Yavuz şunları

Meteoroloji'den yağış ve çiğ uyarısı!

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü