• $8,6675
  • €10,1681
  • 491.666
  • 1391.68
12 Eylül 2021 Pazar 11:09 | Son Güncelleme:

Arda Turan, şarkıcı Berkay ve eşi arasında yaşanan taciz iddiaları hakkında konuştu: Eşime kimse sabah 5'te mesaj atamaz! Taciz hariç her şey doğru

Arda Turan, şarkıcı Berkay ve eşi arasında yaşanan taciz iddiaları hakkında konuştu: Eşime kimse sabah 5'te mesaj atamaz! Taciz hariç her şey doğru

Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan, şarkıcı Berkay ve eşi arasında yaşanan taciz iddiaları hakkında ilk kez konuştu: “Ben kimseyi taciz etmedim. 8 aylık hamile eşime mesaj attılar, hastaneye gittim. Ve maalesef sevmediğim birine şiddet uyguladım.”

Arda Turan, Emirgan'da bir mekanda Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'i 'Evli olmasam seni kaçırmazdım' diyerek taciz ettiği iddiasıyla çıkan tartışmada şarkıcının burnunu kırmıştı. Hastaneye kaldırılan Berkay'ın yanına giden Turan'ın yanında getirdiği silah bir anda ateş almıştı. Futbolcunun cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılandığı davada beraat kararı İstinaf Mahkemesi tarafından bozuldu.

SİLAH OLAYINDA HAKSIZIM

Yaşanan olaylar sonrası Exxen'de yayınlanan Arda belgeselinde konuşan Turan, "Ben kimseyi taciz etmedim. Allah şahidimdir. Ancak o işe 'taciz', 'Kadına şiddet' dediler. Olayın olduğu gece sabah 05:00'te 8 aylık hamile eşime mesaj attılar, hastaneye gittim. Geçmişte yaşanan olaylara istinaden sevmediğim birine maalesef şiddet uyguladım. Benim eşime kimse sabah 05:00'te mesaj atamaz" dedi. Turan, hastaneye silahla gitmesinde haksız olduğunu belirterek "Şiddet, hastane ve silah olayında yüzde 100 haksızım. Tek bir olayda çok haklıyım; Ben kimseyi taciz etmedim" diye konuştu.

<p>Temelini 2017'de Başkan Recep Tayyip  Erdoğan attı.</p><p>New York'un silüetinde yerini alan  yen

Yeni Türkevi binası açılışa hazır

Düzce'de üretilen elektrikli motosiklet ve bisikletler dünya yollarında

Sivas'ta, Hititler dönemine ait ''apartmanlar'' keşfedilmeyi bekliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün tabliye montajları tamamlanma aşamasına geldi