• $7,3688
  • €8,8944
  • 408.649
  • 1546.37
29 Ocak 2021 Cuma 09:58 | Son Güncelleme:

Arda Turan kesenin ağzını açtı! Aldığı evin fiyatı dudak uçuklattı

Arda Turan kesenin ağzını açtı! Aldığı evin fiyatı dudak uçuklattı

Özel hayatında yaşadıkları ile gündemden düşmeyen Arda Turan ve Aslıhan Doğan çifti geçtiğimiz haziran ayında ikinci çocuğunu kucağına aldı. Ailesi genişlediği için harekete geçen Arda Turan, daha büyük bir aldı. Ünlü futbolcu Arda Turan yeni aldığı villa için 5 milyon doları gözden çıkardı.

Aslıhan Doğan ile 2018 yılında dünyaevine giren ünlü futbolcu Arda Turan, Hamza Arda'yı 2018'de ikinci çocukları Asil Aslan'ı geçtiğimiz haziran ayında kucağına almıştı. İkinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü futbolcu Arda Turan, büyüyen ailesi için yeni bir ev arayışına girdi.

Yine oturdukları siteden daha büyük bir ev satın alan Turan çifti, yeni evlerini tepeden tırnağa yeniledi. Arda Turan'ın, yeni evine ödediği ücret dudak uçuklattı.

5 MİLYON DOLAR MASRAF YAPTI

Günaydın'da yer alan habere göre Beykoz Çubuklu Vadi'de ev satın alan Turan'ın, yaptığı toplam masraf, 5 milyon dolar (37 milyon TL). İki dönüm bahçe içinde yer alan, beş oda üç salondan oluşan 600 metrekarelik villayı tepeden tırnağa değiştiren çiftin, birkaç çocuk daha yapacağı öğrenildi.

<p>Samsun'da filyasyon ekibi tulumu giyip maske takan bir şahıs girdiği büfeden 6 bin liralık sigara

Böylesi şeytanın aklına gelmez: Filyasyon ekibi tulumuyla hırsızlık kamerada...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı

Kaza sonrası kamyonun kasasında yabancı uyruklu 114 kişi çıktı

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Karaman'da ziyarete açıldı