• $7,4071
  • €8,967
  • 438.305
  • 1467
26 Aralık 2020 Cumartesi 01:06 | Son Güncelleme:

Arda Öziri kimdir, kaç yaşında, ne zaman öldü? Merhum Arda Öziri'in nişanlısı Vildan Örnek kim evleniyor mu?

Arda Öziri kimdir, kaç yaşında, ne zaman öldü" Merhum Arda Öziri'in nişanlısı Vildan Örnek kim evleniyor mu"

Arda Öziri ile nişanlı olan Vildan Örnek, Öziri Nin yakın arkadaşı Balamir Emrem ile dünya evine girmesiyle gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyada tepkilere neden olurken akılllara; "Arda Öziri kimdir, ne zaman öldü? Arda Öziri hangi dizilerde oynadı, nişanlısı Vildan Örnek kim?" sorusunu getirdi.

Arda Öziri 27 Mayıs 2018'de geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetmiş, Rıza Kocaoğlu, Engin Altan Düzyatan gibi bir çok ünlü konservatuvar arkadaşı cenazede yer almıştı. Magazin gündemi bu evlilik haberi ile çalkalanıyor. Geçirdiği trafik kazaı sonucu genç yaşta hayatını kaybeden oyuncu Arda Öziri'nin 6 yıllık nişanlısı ile meslektaşı ve çok yakın arkadaşı Balamir Emrem'in evliliği sosyal medyanın en çok konuşulanlarından oldu. Peki Arda Öziri kimdir ne zaman öldü?

Geçirdiği trafik kazaı sonucu genç yaşta hayatını kaybeden oyuncu Arda Öziri'nin 6 yıllık nişanlısı ile meslektaşı ve çok yakın arkadaşı Balamir Emrem'in evliliği sosyal medyanın en çok konuşulanlarından oldu. 2 yıl önce vefat eden oyuncu Arda Öziri'nin 6 yıllık nişanlısı Vildan Örnek, geçtiğimiz gün Arda Öziri'nin yakın arkadaşı oyuncu Balamir Emren ile evlendi. Arda Öziri ile yakın arkadaş olan ve sosyal medya hesabında hala fotoğrafları duran Balamir Emrem'e 'Arkadaşına ihanet etti' 'Arda Öziri ile olan fotoğraflarını sil' yorumları yapıldı.

ARDA ÖZİRİ KİMDİR?

Arda Öziri, 14 Eylül 1978'de İzmir'de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitirdi. Aynı zamanda anemi grubunda vokaldir. Sınıf arkadaşları arasında: Rıza Kocaoğlu, Engin Altan Düzyatan, Erkan Avcı, Gözde Kansu ve Şebnem Bozoklu gibi isimler vardı.

27 Mayıs 2018 tarihinde geçirdiği motosiklet kazası sonrasında Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Arda Öziri 39 yaşında öldü. 29 Mayıs 2018'de mezun olduğu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Özdemir Nutku Sahnesi'nde düzenlenen anma etkinliğinin ardından İzmir'in Bornova ilçesindeki Işıkkent Mezarlığı'na defnedildi.

YER ALDIĞI DİZİ VE FİLMLERDEN BAZILARI İŞE ŞUNLAR;

Diriliş Ertuğrul, Aşkın Bedeli, Son İstasyon, Farklı Desenler, Akasya Durağı, Memleket Hikayeleri, Büyük Umutlar, Kampüsistan, Asmalı Konak , Kınalı Kar, Yedi Numara , Dadı, Ruhsar

VİLDAN ÖRNEK KİMDİR?

35 yaşındaki Vildan Örnek daha önce de nişanlısının 40'ı çıkmadan bir doğum günü partisi vermiş ve bu olayla da tepkilerin odağı olmuştu.

Yeni sezonda ise Star TV ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Balamir Emren dizide Engin karakterini canlandırdı.Reyhan Soykan ile evliliğini noktalayan Balamir Emren, ikinci kez Vildan Örnek ile nikah masasına oturdu. Vildan Örnek, 2,5 yıl önce hayatını kaybeden Arda Öziri'nin 6 yıllık nişanlısıydı.

Genç oyuncu Arda Öziri'nin sevgilisi Vildan Örnek, yaşadığı acıyı sosyal medyada paylaşmış, cenazede Öziri'nin ailesinin yanından ayrılmamıştı.

Vildan Örnek'in bir arkadaşının doğum günü partisine katıldığı fotoğraflar sevgilisinin 40'nın çıktığı gün parti yaptı' şeklinde yorumlanarak tepki görmüştü.

Vildan Örnek kimdir? Balamir Emren'in karısı Vildan Örnek kimdir? Kaç yaşında?

Vildan Örnek, arkadaşının doğum günü partisine katıldığını belirtirken Öziri'yle öldüğü zaman ayrı olduklarını, 6 aydır hiç konuşmadıklarını ilişkilerinin ise 2 yıl önce bittiğini söylemişti.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'Holokost, Bosna, Ruanda, Kamboçya gibi trajedilerin tekerrür etmeme

Başkan Erdoğan'dan uluslararası topluma çağrı: Harekete geçin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Ocak 2021)

Klozeti açınca dev yılanla göz göze geldi! İşte o korku dolu anlar...