• $ 7,2386
  • € 8,5296
  • 453.103
  • 1110.05
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
14 Temmuz 2020 Salı 07:33 | Son Güncelleme:

Tv8'in yeni yarışmasının formatı ne? Apartmanlar Yarışıyor ne zaman başlayacak?

Apartmanlar Yarışıyor isimli yeni yarışma Tv8 ekranlarında çok yakında izleyicisinin karşısına çıkacak. Apartmanlar Yarışıyor yarışmasının tanıtım fragmanı da yayınlandı. Apartmanlar Yarışıyor yarışması Ümit İbrahim Kantarcılar'ın sunumu ile ekranlara gelecek.

Tv8 ekranlarında yepyeni bir yarışma programı yayın hayatına başlayacak. Apartmanlar Yarışıyor yarışması çok yakında Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Apartmanlar Yarışıyor yarışmasının sunuculuğunu ise Ümit İbrahim Kantarcılar üstlenecek. 

Apartmanlar Yarışıyor ne zaman başlayacak? Tv8'in yeni yarışmasının formatı ne?

APARTMANLAR YARIŞIYOR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Apartmanlar Yarışıyor yarışması çok yakında Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

TV8'İN YENİ YARIŞMASININ FORMATI NE?

En iyi yemeği ben yaparım diyenler kendi apartmanından takım kurup sofra hazırlayacaklar. Karşı apartmana rakip olacaklar. En güzel yemeği yapan apartman büyük ödülün sahibi olacak.  

ÜMİT KANTARCILAR KİMDİR?

Ümit Kantarcılar, 10 Ekim 1987 yılında Antalya'da dünyaya gelmiştir. Tam adı Ümit İbrahim Kantarcılar'dır. Oyunculuğa okul tiyatrosunda başladı. Daha sonra Antalya Belediye Tiyatrosu'na geçti. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi alan Ümit Kantarcılar, özellikle Pis Yedili dizisinde canlandırdığı Ceyhun karakteri ile tanınmış aynı süreçte ise Kızlar ve Anneleri isimli yarışma programını sunmuştur.

Kendisi gibi oyuncu olan Gamze Topuz ile 2014 yılında evlenenen Ümit Kantarcılar'ın bu evlilikten Elis Naz adında bir kızı bulunmaktadır.

Rengarenk, Şehrin Melekleri, Babalar Ve Evlatlar, Pis Yedili, Çakıl Taşları, Yerden Yüksek, Küçük Sırlar ve İki Aile dizilerinde rol alan Ümit Kantarcılar, şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Vuslat dizisinde Kerem karakterine hayat vermektedir. Ümit Kantarcılar, 1.88 metre boyunda, 81 kilo ve Terazi burcudur.

Türkiye-Azerbaycan tatbikatı geniş kapsamlı olarak yapılıyor

Türkiye-Azerbaycan tatbikatı geniş kapsamlı olarak yapılıyor

Teneke kutudan şarj aleti yaptı

Teneke kutudan şarj aleti yaptı

Cemal Can'dan Acun Ilıcalı itirafı: O cümle benim için bir d�

Cemal Can'dan Acun Ilıcalı itirafı: O cümle benim için bir dönüm noktası oldu!

10 Ağustos tarihli reyting sonuçları

10 Ağustos tarihli reyting sonuçları