• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
22 Mayıs 2021 Cumartesi 20:04 | Son Güncelleme:

Ayşe Dinçer kimdir, nereli? İbo Show'a katılan Ankaralı Ayşe kaç yaşında, eserleri neler?

Ayşe Dinçer kimdir, nereli" İbo Show'a katılan Ankaralı Ayşe kaç yaşında, eserleri neler"

Ayşe Dinçer, İbo Show'un bu haftaki konukları arasında yer alıyor. Müzik kariyerinin yanı sıra katıldığı programlarla gündeme gelen Ankaralı Ayşe'nin hayat hikayesi merak konusu oldu. Peki Ankaralı Ayşe Dinçer kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi eserleri vardır?

İbo Show'un konukları arasında yer alan Ankaralı Ayşe'nin hayat hikayesi sosyal medya gündeminde merak edilen konular arasında. Sevilen şarkıcılardan biri olan Ankaralı Ayşe Dinçer, bilinenin aksine Ankaralı değil. Aslen Mersinli olan Ayşe Dinçer ile ilgili tüm merak edilenleri bu haberimizde derledik.

AYŞE DİNÇER KİMDİR?

Ayşe Dinçer, 1977 yılında dünyaya geldi. Sanatçı Ayşe Dinçer, müzik severler tarafından Ankaralı Ayşe olarak tanınmaktadır. Aslen Mersinli olduğunu ancak Ankara'da doyduğunu belirten Ayçe Dinçer, "Artık Ankara'lıyım" diyerek bu konuya açıklık getirmişti.

Mersin Gazi Lisesinde eğitim görürken, Liseler arası ses yarışmasında birincilik elde etti. Çok genç yaşlarda Mersin'deki düğünlerde sahne almış ve aile geçimine katkı sağlamıştır. 1996 senesinde ise Akkale'nin de jüri olarak yer aldığı, TRT Türk Halk Müziği yarışmasına katılmış yarışmada Akdeniz bölge 1. si ve Türkiye 2.si olarak hayalini gerçekleştirmişti.

2002 yılında Mersin'den Ankara'ya yerleşti, 6 yıl ardından İstanbul'a geliş kararı verdi. Koçum Benim isimli albüm ile birlikte İstanbul'da da sahne almaya başladı. 2008 yılından itibaren, Türkiye dışında, Amerika, Avrupa ve Avustralya gibi dünyanın bir çok ülkesinde sayısız konsere imza attı.

Aslen Mersinli olan Ayşe Dinçer, Emre Ergen ile evli. Emre Ergen, Ayşe Dinçer'in konser programlarında yardımcı olmaktadır.

<p>Kırıkkale'de S.Ö., sokak ortasında tartıştığı arkadaşları M.Ö. ile A.E.'yı tabancayla vurarak yar

Sokak ortasında dehşet saçtı

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak