• $8,1675
  • €9,7567
  • 456.887
  • 1393.24
28 Şubat 2021 Pazar 18:58 | Son Güncelleme:

Alişan'ın Eşi Buse Varol gençlik fotoğraflarını paylaştı! Çocukluk pozu çok beğenildi

Alişan'ın Eşi Buse Varol gençlik fotoğraflarını paylaştı! Çocukluk pozu çok beğenildi

Alişan'ın Eşi Buse Varol gençlik fotoğraflarını takipçileri ile paylaşarak dikkatleri üzerine çekti. İkinci çocuğu Eliz'i kucağına almanın mutluluğunu yaşayan ünlü ismin hayranlarına sunduğu nostaljik pozları çok konuşuldu. Çocukluk pozu ise büyük ilgi gördü.

Buse Varol'dan yeni haberler var! Alişan ile mutlu bir evlilik yaşayan oyuncu Buse Varol hayranlarını geçmişe götürdü. Gençlik fotoğrafları ve çocukluk pozu ile dikkatleri üzerine çeken ünlü ismin Instagram paylaşımları takipçilerinden büyük ilgi gördü.

2018 yılında Alişan ile dünyaevine giren Buse Varol, ilk çocukları Burak'tan sonra yakın zamanda ikini çocuğu Eliz'i de kucağına almanın heyecanını yaşamayı sürdürüyor. Aile saadetinden ve özel hayatından paylaşımlar yapmayı seven ünlü isim, sosyal medyada takipçilerini ilgisiz bırakmıyor ve onlarla etkileşim halinde olmaya devam ediyor.

Instagram hesabında 1 milyon 300 bin takipçisi bulunan Buse Varol, hayranlarını bu kez de geçmişe götürdü. 30 yaşındaki ünlü isim, arşivini açtığı takipçilerine Instagram story'sinden gençliğinden kesitler sunmayı ihmal etmedi. İşte o fotoğraflar...

Gençliğinde çıktığı tatil fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çekti.

Hayatından mutlu anları hayranlarının beğenisine sunan Buse Varol hem geçmişi yad etti hem de paylaşımları ile hayranlarını sevindirdi.

Gezmeyi sevdiği anlaşılan Buse Varol'un minik hallerini gördüğümüz çocukluk paylaşımı ise hayranlarına ayrıca bir sürpriz oldu. Minik Buse sosyal medyada ilgi görerek takipçileri tarafından çok konuşuldu.

Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah'ın paylaşımıyla ortaya çıktı! Safiye ve Naci'nin sahnelerinde dikkat çeken detay

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir güzelliğini konuşturdu! Galata Kulesi pozuna beğeni yağdı

Fahriye Evcen Kuruluş Osman setinde! Burak Özçivit'in eşinden makyajsız pozlar

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü