• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
27 Temmuz 2021 Salı 14:39 | Son Güncelleme:

Alişan'dan Selçuk Tektaş paylaşımı

Alişan'dan Selçuk Tektaş paylaşımı

Şarkıcı Alişan, tam 1 hafta önce kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüsten kaybetmişti. Kardeşinin mezarını her gün ziyaret eden Alişan, 7. günde kardeşi Selçuk Tektaş ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Alişan'ın paylaşımında kullandığı ifadeler duygulandırdı.

Şarkıcı Alişan, kardeşini kaybetmenin acısını yaşıyor. Bundan tam 1 hafta önce koronadan kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden ünlü isim, Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Alişan'ın paylaşımına birçok kişiden destek ve başsağlığı mesajları geldi. Alişan paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Bugün 7. Gün.. Ve sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim.. O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki, eminim Allah'ım seni en güzel yerde misafir ediyordur.. Annen, baban, eşin, çocukların, yeğenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacağız.. Hep bu gülümsemenle kalacaksın aklımda..

Allah'ım senin mekanını cennet eylesin İnşallah.. Seni çok seviyorum canım kardeşim.. Başlayacağım bir yerden ama ne zaman nasıl başlayacağım bilmiyorum.. Hepimiz hep sen varsın gibi bir yerden başlayacağız tekrar.. Hiç gitmemişsin gibi...."

<p>Pürüzsüz cilde sahip olmak kadınların en hassas olduğu noktalardan biri. Hava şartları, yanlış ku

Kışa girmeden pürüzsüz cildin sırrı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi

Sel felaketinin çevre sorunlarına da yol açan izleri 3 aydır silinemedi