• $8,1105
  • €9,7797
  • 464.567
  • 1365.27
24 Haziran 2018 Pazar 15:46 | Son Güncelleme:

Alişan'dan seçim paylaşımı: Ağabey sonuna kadar helal olsun

Alişan'dan seçim paylaşımı: Ağabey sonuna kadar helal olsun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini her fırsatta dile getiren ünlü sanatçı Alişan'dan seçim öncesi bir paylaşım geldi.

Erdoğan'a olan sevgisini dile getiren Alişan, " Milleti için devleti için çalışan ,yaptığı güzel şeylerle adını Türkiye Cumhuriyeti tarihine kazıyan büyük lider, ağabey Sayın Recep Tayyip Erdoğan... Yarın verilecek 1 oyum var ve oyum size sonuna kadar helal olsun" dedi.

Ünlü şarkıcı Alişan, seçim öncesi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Her fırsatta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini dile getiren ve 1,5 ay önce nikahında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı şahit yapan Alişan yine övgü dolu sözler sarf etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok eskiden tanıdığını ve bir ağabey gibi gördüğünü söyleyen Alişan'ın o sözleri:

"1996 yılından beri tanıdığım belediye başkanlığında da haksız yere cezaevinde yattığında da, milletvekili seçilip de hakkı elinden alındığında da, başbakanlığında da ve en son Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı yaptığı dönemde de de yanınızdaydım. Bundan sonra da yanınızda olacağım. Milleti için devleti için çalışan , yaptığı güzel şeylerle adını Türkiye Cumhuriyeti tarihine kazıyan büyük lider, ağabey Sayın Recep Tayyip Erdoğan... "

<p>Aynı insanlara denk gelenler; Neden hep aynı şekilde ilişkilerim son buluyor?  Neden hep aynı sor

Neden sürekli aynı tip insanları kendime çekiyorum?

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor