• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
16 Şubat 2021 Salı 10:43 | Son Güncelleme:

Alişan'dan kızı Eliz'le yeni poz: Kız babası olmak kolay değil

Alişan'dan kızı Eliz'le yeni poz: Kız babası olmak kolay değil

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol geçtiğimiz günlerde kızları Eliz'i kucaklarına aldı. Ünlü çift ikinci kez anne baba olmanın sevincini yaşarken Alişan'dan yeni paylaşım geldi. Kızı Eliz'le poz veren Alişan, 'Kız babası olmak kolay değil' notunu ekledi.

Birlikte rol aldıkları dizi setinde tanışıp 2018 yılında nikah masasına oturan şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol ikinci kez anne baba olmanın sevincini yaşadı. Kızları Eliz'i kucağına alan ünlü çift sosyal medyadan sık sık paylaşımda bulunuyor.

Alişan, Eliz ile birlikte çekilen yeni karesini Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı. Alişan, paylaşımına 'Kız babası olmak kolay değil' notunu ekledi. Ünlü şarkıcının paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Sosyal medya kullanıcıları 'Alişan Abim çok güzel gözüküyorsunuz, çok tatlı olmuşsunuz. Elizim benim canlarım benim maşallah iyi ki varsınız, mutlu ol... Nazar değmesin çok güzeller. Allah analı babalı büyütsün Alişan abi Buse ablam sizleri çok seviyorum.' ve 'Koca bir maşallah sana Eliz' gibi yorumlarda bulundu.

İşte Alişan'ın kızı Eliz'le verdiği o pozu...

<p>Karma komisyona sevk edilen ve çoğunluğu HDP milletvekillerine ait 33 dosyanın ayrıntıları netleş

PKK'nın siyasi uzantısı HDP'lilerin dokunulmazlığı kaldırılacak mı?

Biz fark etmeden etrafımızı saran yüzler

Sabahları kendinizi yorgun hissediyorsanız bu karışımı deneyin

Mucize kurtuluş! İkiye ayrılan araçtan yara almadan çıktı