• $8,4119
  • €9,9926
  • 489.62
  • 1408.81
22 Temmuz 2021 Perşembe 11:32 | Son Güncelleme:

Alişan'dan duygulandıran Selçuk Tektaş paylaşımı

Alişan'dan duygulandıran Selçuk Tektaş paylaşımı

Kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs salgını sebebiyle kaybeden ve gözyaşları içerisinde toprağa veren şarkıcı ve sunucu Alişan, acısını ilk kez paylaştı. Sosyal medyada paylaşımda bulunan Alişan, bundan sonra 2 yeğenine de baba olacağını açıkladı.

Kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs hastalığı yüzünden toprağa veren şarkıcı Alişan, acısını sosyal medyada yaptığı paylaşımla kelimelere döktü. Kardeşi ve yeğenlerinin olduğu bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan Alişan, açıklama kısmına şunları yazdı:

Alişan'dan hayatını kaybeden kardeşine duygusal veda

Buse Varol, Selçuk Tektaş'ın büyük kızının sözleri sonrası gözyaşlarına boğuldu

Selçuk Tektaş'ın eşi Merve Tektaş ağıtlarıyla yürekleri dağladı

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş son yolculuğuna uğurlandı

'Ağabeyim bizi öksüz bıraktım gittin.. Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin.. Ben şimdi sensiz ne yapacağım.. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi.. Allah'ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı.. 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı şimdi 4 çocuğum var artık.. Sen rahat uyu Eyşan'ım, Ceylan'ım, Merve'm bana emanet.. Seni çok seviyorum ağabeyim.. Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim.. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk'um.. Seni çok seviyorum Allah'ım mekanını cennet eylesin inşallah.'

<p>Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensupları şafak vakti güvenlik güçlerinin baskınlarıyla uyandı. A

FETÖ'ye şafak operasyonu

Orman yangınlarında yaralanan hayvanlar tedavi ediliyor

Uluabat Gölü, yeşile büründü

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Suver, Van'da incelemelerini sürdürüyor