• $8,0809
  • €9,6937
  • 451.322
  • 1409.19
08 Nisan 2021 Perşembe 09:53 | Son Güncelleme:

Alişan'dan dikkat çeken sosyal medya çıkışı! 'Instagram'da herkes zengin, Twitter'da ise yoksul'

Alişan'dan dikkat çeken sosyal medya çıkışı! 'Instagram'da herkes zengin, Twitter'da ise yoksul'

Sabah kuşağı programı ile ekranlarda yerini alan ünlü şarkıcı Alişan, önceki gün partneri ve yakın dostu Demet Akalın ile Etiler'de yemek yediği mekandan çıkarken görüntülendi. Basın mensupları ile sohbet eden Alişan, sosyal medya sorularına da yanıt verdi. Alişan, 'Instagram'da herkes zengin, geziyor tozuyor. Twitter'a bakarsan herkes yokluk içinde. Böyle enteresan bir mecra' ifadelerini kullandı.

Ünlü popçu Demet Akalın ve yakın dostu Alişan, geçtiğimiz gün Etiler'de bir restoranda yemek yedi. Mekanda ayrılırken görüntülenen ve Tiktok olayıyla gündemden düşmeyen Demet Akalın kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bırakıp aracına ilerledi.

ALİŞAN'DAN YENİ PROJE MÜJDESİ

Demet Akalın'ın ardından mekandan çıkan Alişan, basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmedi. Yeni projesinden bahseden Alişan, 'Komedilik bir iş için görüşüyoruz. Televizyona bir şeyler yapacağız. Bir de Youtube'a kanal açtık. Günlük hayatımız, ev hallerimizi paylaşacağız' dedi.

Demet Akalın'ın kızı Hira'nın Tiktok fenomenine gönderdiği 7 bin TL sorulan Alişan, 'Tiktok hakkında hiçbir bilgim yok diyerek açıklamalarına şu şekilde devam etti:

'Instagram'da herkes zengin, geziyor tozuyor. Twitter'a bakarsan herkes yokluk içinde, böyle enteresan bir mecra sosyal medya'

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi