• $9,5094
  • €11,0722
  • 548.413
  • 1512.83
31 Mayıs 2021 Pazartesi 12:20 | Son Güncelleme:

Aleyna Tilki'den iddialı sözler: Beni taklit ediyorlar

Aleyna Tilki'den iddialı sözler: Beni taklit ediyorlar

Geçtiğimiz gün Kuruçeşme'de düzenlenen bir ödül törenine katılan genç popçu Aleyna Tilki, basın mensupları ile sohbet ederken çarpıcı açıklamalarda bulundu. İddialı açıklamalarda bulunan Tilki, 'Amacım dünya sektörüne Aleyna'yı tanıtmaktı. Bunu da yapmış olduk. Dünya çapındaki ünlü prodüktörlerle çalışmaya başladım. Hedefim dünya çapında taklit edilebilir biri olmak ve stilimi göstermekti. Birçok dünya markası da beni taklit etmeye başladı. Sektöre girdiğimi buradan anlayabiliriz' dedi.

Londra'da yeni şarkısının hazırlıklarına tam gaz devam eden Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün Kuruçeşme'de bir ödül töreni çekimlerine katıldı. Basın mensupları ile sohbet eden Tilki, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

'Retrograde' şarkısından bahseden Tilki, 'Sektörel bir geri dönüş bekliyordum. Amacım dünya sektörüne Aleyna'yı tanıtmaktı. Bunu da yapmış olduk. Dünya çapındaki ünlü prodüktörlerle çalışmaya başladım. Hedefim dünya çapında taklit edilebilir biri olmak ve stilimi göstermekti. Birçok dünya markası da beni taklit etmeye başladı. Sektöre girdiğimi buradan anlayabiliriz' ifadelerini kullandı.

'Tekrar oyunculuk yapar mısınız?' sorusuna yanıt veren Tilki, şunları söyledi: 'Bilemiyorum. Oyunculuk çok zormuş. Şarkı yaparken 24 saat stüdyoda kalabilirim ama bir dizide yönetmenin beni yönettiği, sürekli istenileni yapmak bana göre bir şey değil'

<p>Almanya'da önemli bir ilk yaşandı. Türk  kökenli bir milletvekili, ilk kez federal mecliste başka

Federal meclise Türk başkanvekili

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu

Ardahan da kargaların istilasına uğradı

Konya'dan Avrupa'ya şırınga ihracatı