• $7,1703
  • €8,7317
  • 413.725
  • 1483.02
18 Şubat 2021 Perşembe 13:46 | Son Güncelleme:

Aleyna Tilki, 'Ölüm hakkında ne düşünüyorsun' sorusuna dikkat çeken cevap! Tüyler diken diken oldu

Aleyna Tilki, 'Ölüm hakkında ne düşünüyorsun' sorusuna dikkat çeken cevap! Tüyler diken diken oldu

Exxen'de yayınlanan İşte Benim Masalım setinde kas spazmı geçirerek evinde dinlenmeye çekilen ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Aleyna Tilki, 'Ölüm hakkında ne düşünüyorsun' sorusuna verdiği yanıtları tüyler ürpertti.

İşte Benim Masalım dizisi ile oyunculuk deneyimi yaşayan Aleyna Tilki, takipçileri ile sosyal medya üzerinden soru-cevap yaptı. 'Ölüm hakkında ne düşünüyorsun?' sorusuna 'Ölüme ilgim var. Oyun parkım mezarlık içindeydi, evim de morgun karşısındaydı. Mezarlıklarda deneyler yaptım' yanıtını veren Tilki, ağızları açık bıraktı.

Tilki, takipçisinden gelen 'Ölüm hakkında ne düşünüyorsun?' sorusuna şu yanıtı verdi:

'Ölüme küçük yaşlardan beri ilgim var. Benim oyun parkım mezarlığın içindeydi, küçükken ki evim morgun karşısındaydı. Ve bir zamanlar anneannemin hastanesi olduğu için hastanede çok bulundum. Otopsi bile izledim. Mezarlıklarda duyu dışı algılarla ilgili deneyler yaptım. Ölümü kabul ediyorum bana ilham veriyor'

Cemal Can Canseven ile başrolleri paylaşan Tilki, 'Cemal Can Canseven'i nasıl buluyorsun?' sorusuna 'Onu çok seviyorum bir tane benim için. Çok yakışıklı, çok akıllı ve aurası tam bir star.' yanıtını verdi.

<p>Son Dakika Haberleri.. Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Ağrı, Ardahan, Bolu, Diyarbakır ve Hatay 7. O

Başkan Erdoğan: Bütün o teröristleri buluyor, inlerini başlarına geçiriyoruz

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü