• $8,6587
  • €10,3457
  • 494.41
  • 1402.35
10 Haziran 2021 Perşembe 13:01 | Son Güncelleme:

Aleyna Tilki açıklamalarıyla şaşırttı: Sevgilim biraz keko ve maço olabilir

Aleyna Tilki açıklamalarıyla şaşırttı: Sevgilim biraz keko ve maço olabilir

Çıkardığı İngilizce şarkısı ile dikkatleri üzerine çeken genç popçu Aleyna Tilki, YouTube'da ekrana getirilen İbrahim Selim ile Bu Gece adlı programa konuk oldu. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Aleyna Tilki, 'Çok efendi, ağır, biraz keko, maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Özünde kekoluk olacak, öyle gözüküp hissettirmemek için elinden geleni yapacak.' sözleri ile herkesi şaşırttı.

Attığı her adım söylediği her sözle gündem olmayı başaran ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, şarkı çalışmalarına hız kesmeden devam ederken İbrahim Selim ile Bu Gece adlı programına konuk oldu.

Kendisine yöneltilen her soruya samimiyetle cevap veren Tilki, 'Nasıl bir ilişki istersin?' denmesi üzerine herkesi şaşırtacak şu yanıtı verdi:

'Önceden beni tanıyor olması lazım... Ama ben onun ismini bilemeyeceğim. Çiçekler, hediyeler, ayıcıklar göndermeli, ben de merak uyandırmalı! Bir gün bir şekilde ismini öğreneceğim. İlk buluşmada tek olmak istemem. Arkadaş ortamında tanışıyormuşuz gibi olalım. Çok efendi, ağır, biraz keko, maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Özünde kekoluk olacak, öyle gözüküp hissettirmemek için elinden geleni yapacak.'

<p>AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen Akşam TV canlı yayınına konuk oldu. Şen, Aksam.com.t

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen: Cumhur İttifakı'nın oy oranı yüzde 51

Emine Erdoğan, Roketsan'a ''Sıfır Atık Belgesi'' verdi

Konya'da Türk-İslam sanatı eserleri sergisi ziyarete açıldı

Akyaka Bizans Kalesi'nin giriş kapısı ayağa kaldırılıyor