• $8,3302
  • €10,0103
  • 477.363
  • 1345.15
18 Aralık 2020 Cuma 10:46 | Son Güncelleme:

Alev Alev'in Cemre'si Demet Evgar performansıyla sosyal medya gündemine oturdu!

Alev Alev'in Cemre'si Demet Evgar performansıyla sosyal medya gündemine oturdu!

Alev Alev'in Cemre'si Demet Evgar dizinin geçtiğimiz akşam ekrana getirilen 7. bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi. Demet Evgar kadın hakları sahnesiyle Twitter'da trend listesine girdi.

Show TV’de ekrana getirilen başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz ve Zuhal Olcay gibi başarılı isimlerin rol aldığı Alev Alev dizisi 17 Aralık Perşembe akşamı 7. bölümü ile ekranlara getirildi. Her bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Alev Alev’in Cemre’si Demet Evgar oyunculuk performansı ile ağızları açık bıraktı.

DEMET EVGAR TWITTER GÜNDEMİNE OTURDU

Alev Alev dizisinin yayınlanan 7. Son bölümünde Demet Evgar’ın hayat verdiği Cemre karakterinin kadın hakları sahnesi Twitter gündemine oturdu.

Kadın haklarını savunan Cemre, ‘Dışarıya adımını attığı anda öldürüleceğini düşünen kadınlar için de istiyorum. Bizim görmediğimiz, duymadığımız, bilmediğimiz, çoğu zaman görmezden geldiğimiz kadınlar için, katledilen kadınlar için...’ sözleri ile büyük ses getirdi.

ALEV ALEV OYUNCULARI KİMLERDİR?

Alev Alev dizisi oyuncuları arasında Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Zuhal Olcay, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve Toprak Can Adıgüzel gibi isimler bulunuyor.

Cemre- Demet Evgar

Rüya - Dilan Çiçek Deniz

Çiçek - Hazar Ergüçlü

Çelebi - Cem Bender

Ömer - Cihangir Ceyhan

Ozan- Berkay Ateş

İskender - Berker Güven

ALEV ALEV KONUSU NEDİR?

Kadın, aile içi şiddet, adalet, güzellik gibi her an konuşulan gündelik hayatın içindeki temaları kendine özgü diliyle ele alacak dizi, bir yangın sonucunda hayatları tahmin etmedikleri yönlere savrulan üç kadının hikayesini ekranlara taşıyor.

Cemre, aşkla evlendiği kocasının psikolojik ve fiziksel şiddetinden muzdaripken küçük kızıyla birlikte bu yaşamdan kurtulmaya çalışır.

Rüya, varlıklı yaşantısında hayatın acı gerçekleri ile hiç karşılaşmamıştır ve kendi güvenlikli dünyasında yaşar. Çiçek’in ise tek arzusu evlenip mutlu bir yuva kurmaktır ve bunu hayatının merkezine alır. Ancak bu üç kadının yaşamı yaşanan bir yangın ile sonsuza kadar değişecektir. Cemre, Rüya ve Çiçek hayatlarının sıfır noktasına gelerek oldukça zorlu bir mücadele içinde kendilerini bulacaklardır.

ALEV ALEV HANGİ DİZİDEN UYARLAMA?

Alev Alev, Ay Yapım imzalı, yönetmeliğini Ahmet Katıksız'ın yaptığı, Burcu Görgün Toptaş tarafından senaryosu kaleme alınan, yakında Show TV'de başlayacak olan Türk yapımı televizyon dizisi. Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlanmıştır.

<p>Peki,  kısa çalışma ödeneğinden kimler yararlanabilecek? Daha önce başvuru yapmamış  işyerleri ye

Kısa çalışma ödeneğinden kimler yararlanabiliyor?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor