• $8,1846
  • €9,7644
  • 458.168
  • 1393.24
26 Şubat 2021 Cuma 12:33 | Son Güncelleme:

Alev Alev dizisinin ünlü oyuncusu Tarkan'ın eski koruması çıktı!

Alev Alev dizisinin ünlü oyuncusu Tarkan'ın eski koruması çıktı!

Show TV ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisi beğeni ile takip edilmeye devam ediyor. Dizide Ozan isimli karakteri canlandıran Berkay Ateş, katıldığı bir Youtube programından hakkında bilinmeyenleri anlattı. Samimi açıklamaları ile dikkat çeken ünlü oyuncu, gençlik yıllarında Tarkan'ın korumalığını yaptığını itiraf ederek herkesi şaşırttı.

İlk sezonu ile seyirci karşısına çıkan Alev Alev'in başarılı oyuncusu Berkay Ateş, İbrahim Selim'in YouTube programına konuk oldu. 34 yaşındaki oyuncu programda eğlenceli halleri ve samimi itirafları ile dikkat çekti. Gençlik yıllarından ve anılarından bahseden Ateş, bir dönem Tarkan'ın korumalığını yaptığını söyledi.

Gençlik yıllarında ablasının yardımıyla Megastar Tarkan'ın korumalığını yaptığını itiraf eden oyuncu, "Dört gün boyunca konserlerde Tarkan'ın korumalığını yaptım ama Tarkan'ı hiç görmedim. Konser alanında güvenlik olarak çalışıyordum alan alabildiğine kalabalık. Benim Tarkan'ı görebilme şansım bile yok, evinde oturanlar Tarkan'ı daha iyi görüyor ve duyuyordu bence" dedi.

İbrahim Selim ile Bu Gece programının "Gözlerimin İçine Bak" bölümünde kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Ateş, "Hiç misafirliğe gittiğin bir evde bornozu havlu olarak kullandın mı?" sorusuna "Burada kullanmamış olan var mıdır ki? Herkes yapar bunu ama bunun da özel taktikleri var. Mesela direkt bornozu kullanmamalı, bornozun kol kısımlarının içine elinizi sokun orada kurulayın elinizi dışardan bakınca fark edilmiyor da" sözleriyle izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü