• $8,0062
  • €9,5201
  • 464.685
  • 1320.98
20 Kasım 2020 Cuma 09:32 | Son Güncelleme:

Alev Alev 4. bölüm fragmanı izleme linki! Alev Alev 3. bölümde neler oldu?

Alev Alev 4. bölüm fragmanı izleme linki! Alev Alev 3. bölümde neler oldu"

Alev Alev 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Show Tv'nin yeni dizisi Alev Alev konusu ve oyuncuları ile perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasına girmeyi başardı. Senaryosunu Burcu Görgün'ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın üstlendiği Alev Alev dizisinin oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan ve Berker Güven gibi isimler yer alıyor.

Alev Alev 4. bölüm fragmanı gelecek bölümde neler olacağına dair ışık tutacak. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Alev Alev dizisi 19 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizide kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesi anlatılıyor. Yangın sahnesiyle sosyal medyada çok konuşulan dizi reytingde de istenilen başarıyı veriyor. Alev Alev 3. bölüm özeti ve 4. bölüm fragmanı ile ilgili detaylar haberimizde...

ALEV ALEV 4. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Alev Alev yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkten fragmanı seyredebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ALEV ALEV 3. BÖLÜM ÖZETİ

Kızı Güneş’le birlikte Çelebi’den kaçmayı başaran Cemre, Ozan'ın da desteği ile sonunda hayalini kurduğu hayatın kapılarını aralar.

Çelebi onları kaybetmemek için tüm gücünü kullanmaktan çekinmeyecektir. İskender’i ihbar ettikten sonra bir nebze de olsa vicdan azabını yatıştıran Rüya, Ömer ile birbirlerini gerçekten tanımaya başlama fırsatı yakalayacaktır. Artık İskender’in en büyük düşmanı Ömer’dir. Umutları küle dönen Çiçek’in tek dayanağı Atlas iken küçük çocuğunun babası Bülent’in gelişi hem Tomris’in tüm planlarını alt üst edecektir hem de dengeleri değiştirecektir.

ALEV ALEV 3. BÖLÜM İZLE!

<p></p><p><span>ABD'nin B61-12 tipi nükleer bombanın tam boy modelini ilk kez F-35A savaş uçağında t

ABD'den F-35 ile nükleer bomba denemesi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

2 bin 200 yıllık mitolojik masklar gün yüzüne çıkarıldı

Su altında kalan köy kuraklık sonrasında gün yüzüne çıktı